19 січня о 10.30 год. в Івано-Франківську на березі р. Бистриця Надвірнянська (вул. Івасюка, позаду ресторану «Легенда») відбудеться освячення води, – пишуть Версії.

Після чого кожен охочий зможе перевірити себе на сміливість й скупатися в річці. Адже, за віруваннями, саме на Йордана вода у водоймах набуває цілющої властивості.

Депутат Івано-Франківської міської ради Віталій Мерінов запрошує відчайдухів долучатися до святкового пірнання у воду.

«Вже декілька років поспіль ми організовуємо цей захід. Реалізовуємо його спільно з церквою. 19 січня пройде богослужіння на річці та посвята води. Після чого можна буде пірнати у річку. До святкових купань приєднаються активісти громадської організації «Спільними зусиллями», яку я очолюю, Клубу підготовки чемпіонів «Золотий дракон», Івано-Франківського об’єднання учасників бойових дій, інвалідів війни та сімей загиблих, а також мої вихованці спортивного клубу «СПЗ». Ми зустрічаємося о 10:00 годині перед готельно-ресторанним комплексом «Легенда» і вирушаємо до річки. Загалом в цьому році близько 100 людей буде занурюватися у воду», – розповів Версіям Віталій Мерінов.

Крім обов’язкових речей, які потрібно мати із собою: теплого одягу, рушника, змінного взуття, яке можна швидко взути, виходячи з води, та термоса з гарячим чаєм, депутат радить налаштувати себе морально.

«Перш за все варто підійти психологічно до цього, – переконує Віталій Мерінов. – Бути готовим і вірити в те, що саме в цей день ніхто не захворіє, тому, що вода набуває лікувальних властивостей. Відповідно, ті, хто в цей день зануриться у воду, будуть здоровими цілий рік».