klyus

27 травня, у Києві відбувся З’їзд Політичної партії Опозиційний блок, на якому було затверджено нову редакцію статуту та обрано керівні органи партії, – пишуть Версії.

Так, співголовами партії одноголосно обрані Юрій Бойко і Борис Колесніков. У політвиконком увійшли: Юрій Бойко, Юрій Воропаєв, Борис Колесніков, Олександр Касянюк, Сергій Ларін, Сергій Льовочкін, Вадим Новинський, Олександр Пузанов. Співголовами контрольно-ревізійної комісії стали Олексій Білий і Наталія Королевська.

Учасники з’їзду прийняли підсумкову декларацію, в якій закликали до об’єднання всіх небайдужих до долі країни взяти участь в процесі об’єднання опозиції заради миру і розвитку України.

Також на з’їзді були висунуті та затверджені кандидати у народні депутати для участі в проміжних виборах до Верховної Ради, призначених на 17 липня 2016 року.

В окрузі № 85, що на Івано-Франківщині, право представляти політичну силу на виборах отримав Володимир Клюс – опозиційний політик та керівник представництва «Фонду Українська політика».

За його словами,  політична партія розпочала процес об’єднання опозиційних сил довкола головної задачі – досягнення миру і забезпечення мирного розвитку України.

«В час, коли всю країну поглинув хаос, необхідно відмовитись від войовничої риторики і від дій, які поглиблюють конфлікт на території України.  Адже саме досягнення миру – це задача, виконання якої для нашого суспільства повинно бути першочерговим. І обов’язок народного депутата як менеджера громадськості – усвідомлювати це і робити все необхідне для втілення даної тези в життя» – зауважив Володимир Клюс.

Він наголосив, що у разі перемоги на виборчому окрузі робитиме все можливе для стабілізації ситуації в країні і на достойному рівні представлятиме інтереси прикарпатців в Раді.