Результат пошуку зображень за запитом "дім сірка"

Волонтерка Natalia Kogut пише, що волонтери неодноразово вислуховували претензії, пишуть Версії.

“Шановні наші читачі, друзі, колеги, вороги та заздрісники! Час від часу отримаємо повідомлення з претензіями то не так, то не то, так взагалі не має бути, що кожен волонтер не волонтер, а людина, яка наживається на псах, дурить людей, збирає гроші на тварин, а насправді десь відпочиває на Мальдівах, за псєчі гроші! Особливу увагу привернув комент про списану продукцію, яку нам віддавали на притулок, і тут люди не вірять що тонни відходів їли собаки! Не вірять, бо мали їх їсти волонтери, навіть не їсти, а жадібно пожирати!!!  Чомусь люди думають, що волонтери, це люди бомжі, без роботи, без заробітку, без квартир, без майна і як тільки вони починають допомагати тваринам, то вони заробляють на цьому та будують маєтки!  Питають чому в нас нема адреси, тільки номер тел. і номер рахунку!  Та тому що ми не витрачаємо псєчі гроші на дорожезні офіси, притулок в полі, адреси там нема!!!!”, – пише жінка.

Є закиди, що не беремо трубку. А все тому що працює 10 осіб на всю область. Люди фізично не встигають всім відповісти.

“Дехто взагалі пише, що ми не вказуємо кількість тварин у притулку!! Роззуйте очі, кожен пост про їжу, корми вказується кількість підопічних у Микитинцях, Калуші та Павлівці! Хочете знати кількість тварин що лікується, йдемо в Добродій та рахуємо!  Когось сильно заїли суми, які поступають? Ви спочатку запитайте скільки треба тисяч на місяць, щоб утримувати притулок в кількості 300 тварин! Чомусь Держава на це не підписались, бо це мільйони гривень в Рік! Пан Марцінків краще на цю суму бруківкою місто засипле!”, – додає волонтерка.

Жінка додає, що місяць утримання одного притулку з лікуванням обходиться близько в 160-170 тисяч.

“Подумайте яку треба завоювати довіру, щоб люди допомагали нам та кидали великі суми! Державі це не треба, давно ясно, треба тільки нам, волонтерам, які бачать очі потребуючого не пройдуть мимо, та будуть виборювати останній шанс на життя тварини, яку би давно забили лопатою, пристрелили, потопили чи повісили, бо не гавкає, ганяє курей, виросло щось не то…
Шановні мої, перш ніж когось поливати брудом , задайте собі питання, що ви зробили для Когось, не для себе, а для когось від щирого серця, просто так…”, – говорить волонтер.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.

Світлина від Natalia Kogut.