Нагадаємо, він віз нашим захисникам їжу, приготовану коломийськими ліцеїстами, вчителями, батьками. Проте там, на передовій, зіткнувся з незрозумілим відношенням до себе. Він досі під враженням від поїздки. Щоправда, враження негативні, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Розповідає, прямували до станиці Луганської, Щастя, Авдіївки та інших населених пунктів і блок-постів.  Щодо військових, то з ними значно легше,  – каже Василь Довганюк. Їм волонтери залишали каву, чай, воду, якої там катастрофічно бракує – зараз ці продукти ледь не на вагу золота.

Василь Довганюк розповідає: «Пояснював тим, хто не хотів пускати, що вони їдуть на передову, насамперед, з духовною місією, а ще везуть подарунки від маленьких українців, – навіть давали поліцейським каву та чай, а у відповідь-нецензурна лайка».

Щоправда, нашим волонтерам таки вдалося доїхати до українських захисників.
Там на передовій молилися, хлопці йшли до сповіді, а потім смакували варениками та спілкувалися й плакали. Бо, як розповідає Василь Довганюк, захисники не бачать покращення й не знають, що їх чекає далі. За смачну домашню їжу захисники подякували коломийським ліцеїстам і передали найцінніші подарунки. Ця важка поїздка Василя Довганюка дещо обурила, але не злякала. Він знову готується на Схід. Хоче відсвяткувати Великдень на передовій-зробити все, щоб ті, хто віддають свої життя за нас, змогли посмакувати паскою і відчути тепло рідних домівок.