ВООЗ назвала найнебезпечніші бактерії для людини

Про це пишуть Версії з посиланням на «Преса України».

Даний список очолили грамнегативні бактерії. До їх переліку потрапила кишкова паличка, яка може спричиняти смертельно-небезпечні інфекції кровотоку, а також пневмонію, але це лише за умови, що імунітет буде сильно ослабленим. До списку не потрапив туберкульоз, адже пошукам лікування цього недугу науковці відвели пріоритетне місце.

Представлений список бактерій будуть активно обговорювати напередодні саміту G20 в Німеччині цього літа. Міжнародне співтовариство вирішило зайнятись пошуком нових антибіотиків, які б дієво боролись із інфекціями, які дуже важко лікувати.

Експерти багато разів розповідали про те, що наближається постантибіотична ера, коли існуючі інфекції неможливо буде вилікувати препаратами, які існують. За таких умов самі звичайні інфекції будуть швидко поширюватись і призводити до летальних наслідків.

Також у ВООЗ попередили, що фармацевтичні компанії можуть зосередитись на створенні більш простих, але прибуткових препаратів. Але слід зауважити, що краще акцентувати увагу на створенні нових антибіотиків.