Про це повідомила мати Леся Приймич. За її словами, на даний момент дитина почуває себе добре, але лікування продовжується, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”.

За день Аня приймає в середньому десять таблеток і приймає черговий курсхіміотерапії.

“Аналізи унормувалися і Анічка добре почувається і готова до капання хіміотерапії. Ми не тільки капаємо хіміотерапію, але й  приймаємо кожного дня у таблетках з перервою два дні. Плюс ще кожного дня  приймаємо таблетки Кальцій і Панангін, щоб не упав калій і кальцій в організмі. Разом на день Анюта випиває 7-8 таблеток, а якщо діарея то, звичайно, і більше — 10-12 таблеток”, – розповідає мати.

Жінка повідомила, що продовжує збирати кошти на лікування. Збірану благодійну допомогу витрачає на дороговартісні ліки, імунотерапію і хіміотерапію. Окрім того, Ані Приймич життєво необхідно поїхати на лікування за кордон.

“Кошти на імуннотерапію ми не припинили збирати. Але я хочу сказати, що із цих коштів я також купляю хіміотерапію для Анічки. Одні ліки дає лікарня це Іринотекан і Темомедак, а два інші препарати купую у Німеччині. Один препарат вартістю 115 тисяч грн, інший — 13 тисяч грн, бо я беру його зразу дві упаковки, щоб ставало на два місяці. На даний час у нас вистачить препарату Спрайсел ще на три місяці, а от Рапамун замовляємо частіше, бо потрібно пити більше таблеток. Вартість цих двох препаратів як я писала 128 тисяч грн, плюс інші витрати на ліки, які потрібні для Анічки. Я дуже хочу зібрати ці кошти і поїхати на лікування за кордон, бо вже просто немає сил, але і опускати руки немаю права”, – додає вона.

Перерахувати кошти також можна на картку ПриватБанку: 5168 7574 0312 2189 — Приймич Леся Орестівна (мама дівчинки). Тел. 068 23 63 892.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!