Результат пошуку зображень за запитом "Порошенко"

Петро Порошенко. П’ятий Президент України відвідав прикарпатські міста і села цими вихідними, зокрема, побував у Коломиї, Надвірні, Долині, а також Івано-Франківську. В обласному центрі Петро Порошенко зустрівся із громадськістю міста та розповів про здобутки під час свого президентства і окреслив ключові аспекти програми партії.

Виступаючи перед іванофранківцями, п’ятий Президент України зазначив, що саме завдяки добровольчим загонам, волонтерським об’єднанням та відважним бійцям п’ять років тому вдалося запинити окупанта та звільнити третину території Донбасу, повернути під український контроль десятки населених пунктів Донецької та Луганської областей.

«Хочу підкреслити, що саме волонтери Івано-Франківська та Львова зберегли державу, разом з усією Україною зруйнували плани Путіна на побудову «малоросії», – наголосив Петро Порошенко. – Путіну потрібна вся Україна, бо без України не може бути Російської імперії. І ми, українці, «дали по зубах». Ми з вами – добрі люди, але добро повинно бути «з кулаками».

Велику роль у звільненні окупованих територій свого часу відіграв легендарний командир 95-ої бригади, а сьогодні – командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України, Герой України Михайло Забродський. Сьогодні він є кандидатом від «Європейської Солідарності» у депутати Верховної Ради України.
«Десятки учасників бойових дій, волонтерів, добровольців, воїнів балотуються від нас і за списком і по округах, – підкреслив Петро Порошенко. – І ці люди в першу чергу заслужили бути народними депутатами і представляти народ України».