Нагадаємо, місто виграло конкурс на купівлю “Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу” з другого разу. Підприємство на стадії купівлі. Ще слід підготувати кілька документів та отримати висновок Антимонопольного комітету. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Ми приїхали до вас, щоб поспілкуватися, поговорити. Найперше, що маємо донести – ми хочемо повністю зберегти підприємство, хочемо, щоб завод працював”, – зазначив мер.

Однак Марцінків відзначив, що під час “перехідного” періоду можливе навмисне пошкодження майна. Зокрема, на вихідних невідомі пошкодили станки. Тому місто звернулося до силових органів, щоб ті взяли на контроль підприємство до моменту його офіційної передачі міськраді.

Також під час зустрічі керівництва міста з колективом заводу обговорили можливість виготовляти продукцію інших напрямків.

“Варто подумати, у яких напрямках ви можете співпрацювати з комунальними господарства міста – це стосується і парків, скверів, тобто можна розмістити виробництво малих архітектурних форм. Ви можете співпрацювати і з “Електроавтотрансом” (тобто на заводі можливе виготовлення тролейбусів, – ред.). Важливо, щоб завод зберіг основне виробництво, але треба дивитися на інвестиційну форму нового виробництва”, – зазначив Білик.

Йшлося й про те, що розвиток виробництва важливий і для залучення коштів. Уже три місяці на підприємстві не виплачують зарплату. Борг по зарплатах складає 1 мільйон 700 тисяч.