В Івано-Франківську створили ресурс для підтримки місцевих ...

Для цього навіть створили спеціальний сайт MARKET.MVK.IF.UA. Також запрацював штаб економічного розвитку.

«Прийняли рішення про нульову ставку єдиного податку на квітень для підприємців, які не працювали. Також скасували орендну плату на час карантину нашим орендарям. Скасували податок на елементи благоустрою для малого і середнього бізнесу. Зробити на місцевому рівні максимально те, що могли. Будемо підтримувати і надалі нашого виробника та комунальні підприємства. На найближчій сесії плануємо переглянути ставки єдиного податку», – сказав міський голова.

Руслан Марцінків просить франківський бізнес по можливості відмовлятися від упаковок чи етикеток інших виробників. А купувати це у своїх, місцевих виробників, пишуть Версії.

«Я розумію, що на 100% відсотків це неможливо. Але замінити окремі складники виробів місцевим виробником. А мешканців прошу підтримувати саме франківського виробника, бо це надзвичайно важливо для того, щоби працювала наша економіка», – закликав мер.

За словами очільника Франківська, ситуація дуже не проста. Місто планувало у квітні отримати 148 млн. грн. доходів. Минулого року ми отримали за квітень 128 мільйонів до бюджету, то станом на вчорашній день місто отримало 81 мільйон.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!