Результат пошуку зображень за запитом "Софіївський собор"

«Варто наголосити, що візити мають на меті інформувати про справу, а не отримувати дозвіл на її вирішення», – уточнив ієрарх.

Як зазначив владика Євстратій, у той же час Архиєпископ Афінський Ієронім отримав лист від Московського патріарха Кирила, де той погрожує «великим розколом» внаслідок визнання Константинополем української автокефалії, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

«Грецькі інформовані джерела відзначають, що цей лист мав передати головний дипломат МП Іларіон (Алфєєв), але візит так і не зміг відбутися (очевидно, що в Афінах не дуже чекають на гостя з такими погрозами)», – зауважив речник УПЦ КП.

«Джерела свідчать, що лист передав ієрарх «третьої Церкви» – мабуть йдеться про Албанську, адже наприкінці квітня Кирило якраз перебував у Албанії», – йдеться в його дописі.

Цікаво також, що російське посольство в Афінах активізувалося з церковного питання: зі слів речника УПЦ (КП), російський посол відвідав Архиєпископа Ієроніма та заступника міністра закордонних справ з церковних питань Аманатідіса.

«Джерело повідомляє, що посол говорив про зацікавленість його уряду, тобто Кремля, в українському церковному питанні, зазначивши, що для уряду це не лише церковне питання», – процитував слова своїх джерел Євстратій (Зоря).

Як повідомляв ZAXID.NET, раніше кілька митрополитів УПЦ Московського патріархату закликали Вселенського патріарха Варфоломія надати автокефалію УПЦ. При цьому Синод УПЦ (МП) оприлюднить рішення з цього питання 28 травня.