http://photo.unian.net

Всі призначені раніше по всіх областях керівники міліції та ДАІ звільняються з посади і переходять в статус виконуючих обов’язків. Люстраційний комітет спільно з кадровою комісією МВС організовує аналіз роботи керівників на місцях – виробляє пропозиції та подає їх для вирішення Міністру. На наявні і що утворилися вакансії Люстраційний комітет і кадрова комісія МВС проводять публічний відбір кандидатів за участі громадськості.

“Механізми публічного обговорення, консультацій з громадськістю, критерії оцінки, фільтри для лобізму, чорного і білого піару – все це обговорюємо і стверджуємо прозоро в короткий термін. Це не буде розтягнута процедура, у країни немає часу для затяжок – починаємо прямо сьогодні пізно ввечері”, – повідомив очільник правоохоронного відомства.

За словами Арсена Авакова, Єгор Соболєв запропонував до участі в процедурі з боку Люстраційний комітету, крім нього самого – від журналістського цеху Юрія Бутусова, а від правозахисних організацій Євгена Захарова. Міністр на цю пропозицію погодився.