Вона балотується у 86 окрузі з центром у місті Долина від політичної партії “Опозиційний блок”. Тимчасово непрацююча дівчина родом з села Бабче, що у Богородчанському районі.

У своїй передвиборчій програмі, розміщеній на сайті ЦВК, Филюк пояснює, що пішла у парламент, бо її “задовбало все і всі” в брехливій політиці. Дівчина нічого не обіцяє виборцям, однак ділиться своїми принципами. Зокрема вона виступає проти бізнесменів у політиці і за позаблоковий та позасоюзний статус України, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

“Українцям не потрібно ні НАТО ні Євразійський союз, щоб стати передовою вже світового воєнного конфлікту. Не ми повинні проситись до ЄС, ми і так частина Європи, а європейці мають нас впрошувати бути з ними (в майбутньому). Українці повинні вільно їздити і в Париж і в Москву, але як туристи чи фахівці, а не як “наймити” чи “бандерівці”. Маючи позаблоковий статус в нас не буде конфліктів, всі сусіди будуть нас поважати та оберігати”, – вважає Филюк.

Також кандидатка хоче виборних суддів, багаторічного мараторію на вирубку лісу і продаж землі.  Вона виступає за націоналізацію всіх колишніх державних стратегічних підприємств, щоправда не уточнює, яких саме.

Але центральною темою програми Филюк є тема легалізації легких наркотиків і декриміналізації відповідних статей кримінального кодексу.

“На мою думку, реалізація даних ініціатив дасть поштовх для удосконалення фармацевтичної галузі, виведе з тіні багатомільярдний ринок, не зіпсує тисячі доль…”, – переконує у відеороликах кандидатка, демонструючи зображення марихуани на кульках чи одязі.

А 17 липня Филюк опублікувала звернення із закликом послати політиків на три букви і проголосувати серцем.

До слова, у під час виборів у Верховну Раду у 2014 році 21-річна Любов Филюк очолила ОВК №87. Тоді вона навчалася в Університеті права імені Короля Данила і активно займалася модельною кар’єрою.

Обережно, відео містить нецензурну лексику!