“Всі, у кого менше тисячі підписників – будете писати доповідну”, – Марцінків про Facebook-спільноти комунальних установ

Заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис доповів про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради.
Він розповів, що кількість сторінок виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств у Facebook нині зросла до 33 (замість 26 у серпні 2018).

Схвальну оцінку отримало КП “Електроавторанс”, оскільки активно розміщує інформацію у Facebook, а також в Instagram та Telegram. Також багато новин і інформації є у Facebook-спільноті КП “Водоекотехпром” та КП “МІУК”. Активно набирає підписників спільнота від “Муніципальної варти”, хоча була створена вона нещодавно.

“А всі решта, у кого менше 1000 підписників у групах, будете писати доповідну”, – зазначив Марцінків.

Також мер похвалив “Теплокомуненерго”, бо підприємство веде активну інформаційну діяльність у Facebook та на своєму сайті.

“Муніципальна дорожня служба – у вас тільки 195 підписників, але ви ж можете майже щодня писати новини. Ремонт доріг – гаряча тема” – додав міський голова, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.