Вступна кампанія на Прикарпатті якраз у розпалі. Другий тиждень абітурієнти подають заяви на вступ у прикарпатські виші.

Хоча, як розповідають у приймальних комісіях, цього року не спостерігається надмірного ажіотажу і все відбувається чітко і за планом, охочих здобувати вищу освіту саме в Івано-Франківську є вдосталь. Традиційно, найбільшою популярністю в абітурієнтів користуються фахи юриста і лікаря. Тут поки що нічого не змінилося.

Так, як повідомили нам у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, станом на 15 липня, на денну і заочну форму навчання вже зареєстровано 10148 заяв. Найбільше заяв подано на напрямки «Правознавство», «Туризм», «Історія», «Початкова освіта», «Англійська мова та література».

В Івано-Франківському національному медичному університеті станом на 13 липня вже зареєстровано 4779 заяв від вступників. Найпопулярнішим тут є напрямок «Лікувальна справа».

7212 заяв станом на сьогодні вже зареєстрували у Національному технічному університеті нафти і газу. Щодо популярності напрямків навчання, то як повідомили нам у приймальній комісії, усі спеціальнссті користуються попитом:

«Заяв багато. Подають на усі напрямки. Втім, остаточний результат буде відомий вже після завершення терміну подачі документів, адже зараз тільки копії документів подають». До слова, загалом, за даними Інформаційної системи “Конкурс”, в Україні у приймальних комісіях навчальних закладів усіх рівнів акредитації зареєстровано уже 1374137 заяв.