Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ базар"

Його метою є припинення збільшення кількості тимчасових споруд на зупинках громадського транспорту чи прилеглих до них ділянок, що перетворює такі території в міні-ринки, створює архітектурне середовище в межах червоних ліній основних транспортних артерій міста. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Регуляторним актом пропонується обмежити розміщення нових кіосків в межах першої торгової зони та в межах червоних ліній вулиць: Євгена Коновальця, Симона Петлюри, О.Довженка, В.Чорновола, О.Дорошенка, Гетьмана Мазепи, Короля Данила, Довгої, Бельведерської, Флотської, Пулюя, Горбачевського, Пасічної, Федьковича, Тролейбусної, Хіміків, Галицької, Ю.Целевича, Степана 4 Бандери, Незалежності, Надрічної, Вовчинецької, Івасюка, Миколайчука, В.Симоненка, 24 Серпня, Івана Павла ІІ, Гната Хоткевича, набережної ім. В.Стефаника, Юності.

Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ мафи"

Заступниця директора містобудування Світлана Лосюк зазначила, що для бізнесу цікаві місця на зупинках громадського транспорту, у центрі міста. “Наше місто перетворюється у міні-базарчик, на скупчення тимчасових споруд. Таке не сприймається позитивно гостями та мешканцями міста з точки зору архітектурного середовища”, – зазначила вона. Пані Світлана повідомила, що з цього приводу проводили опитування. 61% осіб підтримали проект рішення. Заступниця директора департаменту містобудування зазначила, що заборона стосується тільки визначених місць, а у спальних районах, подалі від зупинок громадського транспорту, перетину головних вулиць встановлення тимчасових споруд вітається. Межі встановлює департамент містобудування, їх називають червоними лініями. Проект рішення розглянуть на сесії міської ради.

Відомо, що у місті  функціонує 456 тимчасових споруд, які мають дозвільні документи. За 2016р. на адресу Департаменту звернулося біля 60 суб’єктів господарювання, які зверталися з проханням надання дозволів на розташування тимчасових споруд.