помітили квадробера
реклама

Ввечері в Івано-Франківську помітили квадробера: що варто знати про нову молодіжну субкультуру (відео)

реклама

Ввечері в Івано-Франківську в мікрорайоні Калинова Слобода помітили квадробера – прихильника нової підліткової субкультури, яка стрімко поширюється містами країни.

Відповідне відео опублікували на одному з місцевих Телеграм-каналів.

“Квадробера помітили на Калиновій Слободі”, – написали під відео очевидці.

Що відомо про квадроберів

В Україні набирає обертів нова субкультура під назвою “квадробіка”. Цей незвичний вид фізичної активності, що поєднує елементи аеробіки та імітацію рухів тварин, викликає як захоплення, так і занепокоєння серед українців.

Останнім часом в Україні з’явилася нова субкультура – квадробіка, яка швидко набуває популярності серед молоді. Цей трендовий напрямок фізичної активності поєднує в собі елементи аеробіки та імітацію рухів і звуків тварин.

Що таке квадробіка?

Квадробіка (від “квадро” – чотири та “аеробіка”) – це вид фізичної активності, основою якого є пересування на чотирьох кінцівках та виконання різноманітних трюків, таких як стрибки через перешкоди та швидкий біг. Ця практика вимагає від учасників, яких називають квадроберами, значної витривалості, балансу та координації.

Історія виникнення

Засновником квадробіки вважається японський спринтер Кенічі Іто. Він розробив методику пересування на чотирьох кінцівках, вивчаючи рухи мавп. У 2008 році Іто встановив світовий рекорд, подолавши 100-метрову дистанцію на чотирьох за 18,58 секунди, що було зафіксовано в Книзі рекордів Гіннеса.

Особливості тренувань

Квадробіка поєднує елементи аеробіки та калістеніки – системи фізичних вправ з власною вагою тіла. Ці тренування спрямовані на розвиток сили, гнучкості та витривалості.

Атрибутика квадроберів

Учасники руху часто використовують маски тварин (котів, собак, вовків, ведмедів), а також пухнасті хвости та рукавички-налапники для створення відповідного образу.

Реакція суспільства

Нова субкультура викликає неоднозначну реакцію в українському суспільстві. Деякі батьки висловлюють занепокоєння щодо захоплення їхніх дітей квадробікою, особливо через поодинокі повідомлення про випадки агресивної поведінки квадроберів.

Психологічний аспект

Експерти зазначають, що квадробіка не є психічним захворюванням чи відхиленням. Це лише одна з форм самовираження та пошуку ідентичності, характерна для підліткового віку. Участь у подібних субкультурах допомагає молоді відчути приналежність до певної групи та знайти однодумців.

Незважаючи на неоднозначне ставлення суспільства, квадробіка продовжує набирати популярність в Україні як новий спосіб фізичної активності та самовираження молоді.

Головне фото ілюстративне

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Андрій Гнатов

Андрій Гнатов призначений новим начальником Генерального штабу ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський здійснив важливі кадрові зміни в командуванні Збройних Сил України, призначивши досвідченого військового командира з понад 27-річним стажем, генерал-майора Андрія Гнатова, на посаду начальника Генерального штабу ЗСУ.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
В Івано-Франківську в міському озері виявлено тіло чоловіка

В Івано-Франківську в міському озері виявлено тіло чоловіка (відео)

В Івано-Франківську сталася надзвичайна подія – у водах міського озера виявлено тіло чоловіка, особа якого наразі залишається невстановленою.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

В Івано-Франківську презентували документальний фільм «Любарт 2024»

Побачити війну очима оборонців. В Івано-Франківську презентували документальний фільм «Любарт 2024».

ПЕРЕГЛЯНУТИ