В Надвірній на зустріч з Юлією Тимошенко бригаду людей привезли кількома автобусами, пишуть Версії.

Надвірнянець Myhaylo Andriyovych, який був присутній на заході, повідомив, що візит кандидата в президенти України 2019 не викликав ажіотажу серед населення.

“Візит Юлі відбувся – на черзі Кошулинський! Передвиборчий «візит Юлії» Тимошенко в Надвірну, як і очікувалося, не викликав ажіотажу та зацікавленості виборців, як то було в попередні часи.
Хоча, час виступу вибрано було вдало. Він припав саме на полудень – в обідню перерву завжди спостерігається збільшення кількості людей.
Загалом, можна говорити, що «послухати (побачити) Юлю» прийшло біля 1500 осіб. Та, якщо відкинути кількість правоохоронців та простих перехожих – кількість дійсних прихильників «Нового курсу!» сягала 400-500 чоловік. Варто погодитися, що на 3 райони (Надвірнянський, Богородчанський та Яремче),які входять до Надвірнянського виборчого округу, це малувато. До честі організаторів буде сказано – автотранспорт, який задіювався для звезення «адептів Тимошенко» не муляв очі та не створював перешкод рухові.
Помічено було те, що присутні не бажали давати інтерв’ю прес-службі Тимошенко. Журналісти кругами ходили в натовпі – та ніхто не бажав виказувати похвалу Юлії Володиміривні – в більшій мірі, навпаки, піддавали критиці осіб з її групи підтримки в Надвірні.
Вже на 10 хвилині виступу Тимошенко люди почали розходитися. До кінця виступу залишалися лише вперті адепти”, –  написав Myhaylo Andriyovych.

Світлина від Myhaylo Andriyovych.

Світлина від Myhaylo Andriyovych.

Світлина від Myhaylo Andriyovych.