Результат пошуку зображень за запитом "тіна кароль"

Співачка Тіна Кароль 2013-го року втратила чоловіка, продюсера Євгена Огіра, який помер від раку шлунка, пишуть Версії з посиланням на ТСН.

Як зізналася виконавиця, вона після смерті коханого тривалий час мала посттравматичний синдром і більш-менш отямитися зірка змогла лише пів року-рік тому.

“У мене все одно був посттравматичний синдром і, можливо, я ожила пів року-рік тому. Знати шлях і пройти – це різні речі. Ти можеш здогадуватися, як мені було, але вважай, що все було в тумані. Скільки немає Жені? Від 2013 року. Я завжди буду говорити про це: він мій чоловік, моє життя, доля. Сьогодні вже трапився 2020. Якою б активною я не була, а активна я лише тому, що нам нема за що було їсти, жити і взагалі існувати”, – розповіла Тіна в програмі “Слава+”.

Результат пошуку зображень за запитом "тіна кароль і чоловік"

Кароль пояснила, що всі гроші були витрачені на лікування чоловіка. Після його смерті Тіну обікрали у банку.

“У мене там залишилася трійка доларів. І все. Далі – хто ти? Здатися? Чи не здатися? Але це не про нас – здатися”, – зауважила артистка.

Окрім того, Тіна поділилася, як сповістила сина Веніаміна про смерть батька. На той момент Вені було чотири роки.

“Тільки-но ти починаєш вигадувати казку: полетів, пішов і обіцяв повернутися… Просто є: ось хвороба, ось клітина, ось шлунок, ось причинно-наслідкові зв’язки (це я зараз тобі так кажу). Книжка з анатомії відкривається і коли це все відбувається з наукової точки зору – все інакше”, – прокоментувала Кароль.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!