Картинки по запросу порошенко

10 січня Петро Порошенко виступив перед мешканцями міста Здолбунів, пишуть Версії.

Зокрема, Президент відзначив, що лише на 28 році незалежності України вдалося ветеранам УПА надати статус учасників національно-визвольної боротьби.

“Герої УПА, які нарешті тільки зараз визнані державою, як повноправні учасники національно-визвольних змагань, – з відповідною шаною, яку їм віддає український народ. На 28 році існування української держави. Чого вони чекали до нас? Я пишаюся тим, що я нещодавно підписав закон, який надав статус учасника бойових дій ветеранам УПА. Чому це зараз так важливо? Бо нове покоління українців вчиться не лише у воїнів АТО і учасників операції об’єднаних сил. Ми в них також вчимося мужності. І тому так природньо зазвучало в устах молодого покоління давнє привітання, яке сьогодні увійшло в бойові устави і бойові статути ЗСУ. Слава країні – Героям слава”, – відмітив Президент.

Зустріч з мешканцями м.Здолбунів, що на Рівненщині

З Томосом все лише починається. Бо з любов’ю, вірою і молитвою двері Української Церкви відкриті для усіх парафій. Не силою, а вірою ми створюємо єдину помісну православну церкву в Україні. Ви не уявляєте, скільки привітань Україна отримала в цей час від міжнародних партнерів, а також, будемо чесними, скільки проклять від ворога. А це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку! Нині про автокефалію української церкви повідомляють усі світові ЗМІ і державні діячі різних країн. Саме тому так корчить Кремль, і це додатковий факт, що ми рухаємося у правильному напрямку. Все, що він може протиставити нашій перемозі – лише брудні «фейки» та спроби розпалити протистояння на релігійному ґрунті. Але нічого в Москви не вийде. Бо в українців вистачить мудрості, щоб не піддатися на провокації Росії.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 10 січня 2019 р.