Картинки по запросу порошенко дебати

Перед тим, як відправитися до прес-центру, підготовлений для проведення дискусії, Порошенко піднявся на сцену, встановлену перед стадіоном і звернувся до кількох тисяч прихильників, які зібралися перед НСК, , пишуть Версії з посиланням на Українську правду.

“Ми вибрали дебати, тому що це – ознака демократії … Якщо пан Зеленський вже повернувся з Парижа, якщо для нього Україна – понад усе, ми чекаємо його для проведення дебатів … Ми будемо його запрошувати щодня”, – заявив Порошенко.

Зі сцени і з натовпу на площі від прихильників Порошенка чулося скандування “Вова, виходь!, Вова, виходь!”.

У прес-центрі, куди після короткого виступу на площі перед НСК відправився Порошенко, він заявив, що чекатиме на Зеленського до 15:00. Втім опонент так і не з’явився.

Порошенко заявив, що запрошуватиме Зеленського щодня.

“Сьогодні я прибув на НСК «Олімпійський» для участі у дебатах. Якщо Володимир Зеленський знову ховатиметься від людей, якщо він знову боїться, ми будемо його запрошувати кожен день, на кожен ефір. Для того, щоб уся країна побачила, кого їм обирати на наступні 5 років”, – написав Президент на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Сьогодні я прибув на НСК «Олімпійський» для участі у дебатах. Якщо Володимир Зеленський знову ховатиметься від людей, якщо він знову боїться, ми будемо його запрошувати кожен день, на кожен ефір. Для того, щоб уся країна побачила, кого їм обирати на наступні 5 років.Дебати сьогодні мають відбутися саме тут. І ми нікого не боїмося. І робимо все для того, щоби країна дізналася правду. Країна не хоче купувати кота в мішку. Країна повинна обрати справжнього президента, справжнього Верховного Головнокомандувача, який і далі буде проводити рух нашої країни до ЄС та НАТО.#СтадіонТакСтадіон

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 14 квітня 2019 р.

Президент відповів на запитання журналістів, зокрема пояснив, що мав на увазі бордами з Путіним.
Гарант заявив, що ніколи не ставив і не ставитиме знак рівності між Путіним та кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

“Це не так. Я лише хочу нагадати слова Путіна, що для нього будь-який президент, крім Порошенка – це його мрія”, – сказав чинний президент.

Картинки по запросу порошенко дебати на стадіоні

За його словами, зараз президент РФ “навмисно підвісив питання звільнення заручників і військових”, чекаючи, щоб Порошенка змінив інший президент.

 “Ці борди свідчать лише про одне – ми не дамо Путіну шансів на його успіх. Все, не більше й не менше”, – додав він.

Також Президент заявив, що підстав для дострокового припинення повноважень Верховної Ради немає, а можливість новообраного президента у будь-який час розпускати парламент – “шлях до тоталітаризму”.

Порошенко додав, що “якщо є певні теорії змови, то я в них не вірю”.

Також, на його думку, Верховна Рада нинішнього складу “зробила величезні кроки на підтримку пропозицій президента та реалізації процесу реформ”.

Дебати на НСК "Олімпійський"

14 квітня о 14-й годині – перші дебати на НСК "Олімпійський". Діючий президент Петро Порошенко чекає кандидата в президенти Володимира Зеленського. Всьому цьому передувала низка подій: ролики з викликом на ̶д̶у̶е̶л̶і̶ дебати, здача аналізів на відсутність у крові алкоголю та наркотичних речовин, зустріч з президентом Франції і тому подібне. Сьогодні перший "день Ч". Чи відбудеться розмова двох кандидатів і якщо так, якою вона буде – дивіться прямо зараз

Опубліковано Obozrevatel Неділя, 14 квітня 2019 р.