Картинки по запросу остап дроздов

“Мене часто запитують чому я не люблю нашого президента. З того часу як на екранах з’явився цей малоросійський, дебільний, українофобний “Вечірній квартал”,яот зразу його не злюбив. Якщо плебеї вибрали собі цього “танцівника диско”, то повірте, я такого президкнта собі не вибирав. Моє ставлення,в принципі не змінилося коли він став президентом. Я спостерігаюза тим, як до нього міняється сталвення тих людей, яких я для себе вважаю достатньо притомними”, – каже журналіст.

За його словами правління Зеленського – це багато доброго і багато поганого. Питання в тому, що люди будуть бачити на передньому плані.

“Звичайно Шуфрич і свобода слова – це є дуже погано, але ж ніби депутатську недоторканість скасував. Або наприклад, Таісія Повалій і вся та “гопота регіоналівська”, яка матиме зараз гастролі в Україні – це звичайно погано, але ж 300 депутатів замість 450 ніби добре. Це і є фіглі-міглі фокусника. Панове, ви дивитесь на руки, які вам показують на зовні те, за що ви будете аплодувати. Але ж основне у фокусі все що криється за тим чорним сукном, де око публіки не заглядає. На превеликий жаль, я мушу це сказати і прошу не ображатися: дурна, невимоглива, примітивна публіка зібралася в Зеленського. І тому він може вам крутити фіглі-міглі. Він буде вам крутити видимо багато чого доброго, за що ви поаплодуєте, зрештою, я також. Але він одночасно вагончиком буде до того всього доброго причіпляти все те погане, що українство ніяк не влаштовує”,- зазначає Дроздов.

Жірналіст каже, що насправді немає ніякого скасування недоторканості, є всього-на-всього обмеження. Це означає, що депутатів можна буде зараз без згоди парламенту арештовувати за кримінал. Але депутатська недоторканість не розповсюджується на парламентську діяльність та виступи в парламенті. Тобто будь-який депутат  може вийти за трибуну, говорити про братання з Росією та митні союзи, і йому за це нічого не буде.

“Верховна рада вже знімала недотокарність з Царьова, Клюєва, Мосійчука, Оніщенка, Новінського та інших. Але в результаті, жодного не посадили за грати. За словами Дроздова, немає сеснсу скасовувати чи обмежувати депутатську недоторканість тоді коли в Україні немає правосуддя. Коли в політиків усе “схоплено”. Я аплодую тому, що можна буде без згоди парламенту взяти кримінал “за барки” і тягнути в тюрму. Але я гарантую, що цим криміналом будуть опозиційні, критичні до Зеленського люди. Він почне “мочити” всіх неугодних і нейтралізовувати усіх опонентів. Якщо говорити відверто – Володимир Зеленський уже є напівузупатор. Він мені нагадує Путіна. Ми побудували Росію в Україні. Це ж треба було додуматися аби на 5-му році війни в Україні збудувати повністю російську модель управління, коли одні людина під собою має все: СБУ, всю фінансову розвідку, силовиків,увсеь репресивний апарат генеральної прокуратури, однокерований уряд тільки зі своїх. Найгірше те, що того маленього односібного Путіна хочуть його виборці. Узурпація – це і є та політична дійсність, коли тобі не потрібно ні з ким узгоджувати позиції”, – переконаний журналіст.

Продовження можна побачити у сюжеті: