На початку зустрічі поет зазначив, що він не часто приїжджає на Прикарпаття, але бачить зміни, пишуть Версії з посиланням на  «Галку».

“Я відчуваю, що тут у повітрі бринить якесь таке відродження. Я спочатку відчував запепад, потім астогнацію, а тепер у повітрі бринить час відродження. Бачу, що Франківськ відбудовується, може, забудовується аж занадто. Проте це місто студентів», – сказав Малкович.

Потім поет і видавець розповів про навчання у Франківському музичному училищі, де у групі було 18 дівчат і 2 хлопців та розповів, як ридав, після того, як послухав останню симфонію Чайковсього.

«Дякую за цей музичний катарсис», – звернувся до своїх викладачів Малкович.

Після митець зауважив, що на початку діяльності просто хотів видати книжку, щоб здивувати всіх, та поділився зі студентами, як досягнути успіху.

«Немає у світі ніяких перепон, якщо ви хочете доягнути свою мету. Якщо ви маєте цю мету. Не забувайте свої дитячі мрії. Хоч світ цей темний, несправедливий, але є люди, які бачать ваше палання, і вас помітять. Якщо ти робиш щось якісно, з душею – це вийде», – сказав Малкович.

Також поет уперше зачитав на публіку вірш про Івано-Франківськ, який написав, коли лише переїжджав із Прикарпаття. Творець декламував інші поезії, відповідав на запитання студентів, закликав грати у буріме та наприкінці зауважив, що не потрібно сердитися, що діти читають з комп’ютерів.

«Головне, щоб читали, а як – не має значення».