Своє рішення політик аргументував тим, що бездіяльність влади в країні призведе або до масової Коліївщини, або Україною в черговий раз розрахуються, пишуть Версії.

«Рішення балотуватись не спонтанне, це рішення прийнято як аналіз того, що відбувається в Україні, як аналіз власного досвіду. Відповідь на питання чому, криється у фразі, що я втомився подавати патрони тим, хто відмовляється стріляти. Це така концентрована відповідь на той аналіз, який ми разом із колегами провели коли приймали рішення настільки складне рішення», – відзначив Роман Безсмертний.

За словами поки неофіційного кандидата, прийде час і відбудеться формальна реєстрація. Проте, вже тепер закликає кожного відповісти для себе на запитання: «Якої України ми хочемо?».

«За результатами соціологічних досліджень 30% громадян відзначають, що підтримують війну до переможного кінця, 30% виступають за те, щоб відрізати і забути і 30% – безкінечний переговорний процес. Питання, а що ми хочемо? Звідси повинна бути мужність політиків до політичних рішень, але вони цього не роблять».

Колишній віце-прем’єр-міністр України запевняє, що саме від чіткої відповіді на запитання: «Якої України ми хочемо?», залежить соціальний комфорт і достаток кожного громадянина. Тож своїм завданням бачить не змінювати, реформувати чи лагодити, а створювати нову інституційну систему, пусковим механізмом якої стануть права людини.