Про це пишуть Версії.

“Це велика подія на яку чекали батьки і жителі селища, – зауважила Наталія Бербеничук, директор Яблунівського ДНЗ. – Завдяки постійному піклуванню про наш дитячий садочок народного депутата Верховної Ради України Юрія Солов’я, ми отримали відмінний подарунок – дитячий ігровий майданчик, який сьогодні урочисто відкриваємо. Тому слова подяки і глибокої поваги висловлюємо Юрію Ігоровичу Солов’ю та його злагодженій команді помічників. Робітникам, які встановили майданчик та всім працівникам нашого закладу, які допомогли в організації заходу. Нехай Бог благословить вас на добрі справи”.

Відкриття ігрового майданчика відвідав парламентар. Народний обранець підкреслив, що його команда намагається робити багато корисного для розвитку учнівської молоді та дошкільнят.

“Наша команда намагається робити дуже багато для учнівської молоді. Нещодавно ми відкрили спільними зусиллями відремонтований спортзал в селі Пістинь. Впевнений, що вже в найближчий час буде відкритий перший в селі дитячий басейн в селі Рожнів. І я думаю, що сьогоднішня подія є також знаковою, тому, що це один з небагатьох дитячих садків, який потужно розвивається, в якому гарний колектив. Я впевнений, що дитячий майданчик створюватиме цікаве дозвілля для дітей”, – переконує Юрій Соловей.