Це був єдиний на той час музикант, якому хранителі унікальної скрипки, на якій грав сам Ніколо Паганіні, довірили аж двічі зіграти на раритетному інструменті.

Останній виступ Броніслава Губермана відбувся в італійському місті Генуї на благодійному концерті, виручені кошти від якого мали надійти постраждалим від катастрофічного землетрусу на Півдні Італії, зокрема, мешканцям фактично стертого з лиця землі міста Мессіни.  Саме на цьому концерті польський віртуоз мав можливість вдруге взяти в свої руки скрипку Паганіні, на якій після смерті геніального італійського маестро грав тільки його учень – Камілло Сіворі. Вперше видобути звуки з цього раритеного інструмента йому довірили у 1903 році, визнавши таким чином талант музиканта рівним Паганіні, пишуть Версії з посиланням на Правда іф.

Броніслав Губерман у чотирирічному віці привернув увагу своїми здібностями до музики. У шість років він отримав у подарунок першу скрипку, в сім років дав свій перший концерт. У 1892 10-річний Броніслав виступав на Міжнародній музичній виставці в Відні, де був представлений імператору Францу-Йосифу, який подарував йому гроші, достатні для придбання хорошої скрипки.

Відтоді віртуоз активно гастролював, відвідавши, зокрема, США, де виступав у Карнегі-Холл і Метрополітен-опера, а потім у 1897-98 роках провів турне у Росії. Повернувшись у Європу, Губерман зробив невелику перерву у виступах, після чого знову почав дивувати публіку неймовірним звучанням скрипки на своїх виступах. До речі, до наших днів збереглися грамовонні записи виконавця

До приїзду всесвітньовідомого скрипаля у Станіславові готувалися дуже ретельно. Газета “Кур’єр Станіславівський” закликала публіку не запізнюватися, як це було заведено тоді серед жителів міста, на концерт, зверталася до дам із проханням знімати головні убори в партері, щоб не заважати глядачам спостерігати за грою віртуоза, а також не перемовлятися і не шурхотіти програмками, щоб не нервувати знаменитого виконавця.

Квитки на концерт Губермана продавалися у книгарні Штаудахера в Станіславові, їх також можна було замовити телефоном, подзвонивши за номером 11-5.