Результат пошуку зображень за запитом "коломия"

Вінсент Танг у Коломиї понад тиждень, а вже знає кілька десятків українських слів. Волонтер два роки мешкатиме у коломийській родині стоматологів Ольги та Богдана Павлінців, пишуть Версії з посиланням на НТК.

У подружжя є двоє дітей – шестирічний Стас та трирічний Марко. Діти хоч і не знають англійської, але одразу подружилися з новим майже членом родини.

Про те, що до Коломиї приїде волонтер, подружжя стоматологів Ольга та Богдан прочитали у мережі і одразу запропонували, щоб той жив у них.

“Ми, мабуть, екстремальна сім’я. Багато хто питає, як ми так наважились, а ми просто захотіли щось зробити для міста”,- каже Ольга.

Цікаво, що родина не володіє досконало англійською, але, кажуть, запросивши американця до себе жити, отримала чудову нагоду усією сім’єю вивчити іноземну мову.

Вінсенту Тангу 25 років. Він приїхав з Нью-Йорка до Коломиї якраз у свій день народження. Каже, йому дуже пощастило з українською родиною.

“Сім’я дуже гостинна. Будинок, в якому я живу, навіть більший і красивіший, аніж той, в якому я живу в Америці”, – розповідає хлопець.

Волонтер приїхав до Коломиї на запрошення місцевої платформи Space Up.

Вінсент – досвідчений мандрівник. Він відвідав 55 країн, захоплюється дайвінгом та серфінгом. За фахом він економіст, працював у тамтешніх компаніях, які займаються міжнародними інвестиціями. Хлопець каже, від такої роботи насолоди було мало, хоча й добре заробляв.

Волонтер зізнається, Україна одразу йому сподобалась. Вразила його і Коломия Хлопець вже відвідав Музей Писанки і каже, що нічого схожого досі не бачив. А його улюбленими стравами вже стали деруни, пельмені і вареники.