DSC_7467

20 БТР і 10 БРДМ на батальйон. І все це треба привести до ладу. Є люди, про яких кажуть що в них золоті руки. Мабуть, у наших вояків вони такі в усіх. Але ще треба мати інструмент. А набір тих інструментів — один на п’ять бригад. І крути ті гайки чим завгодно, хоч пальцями. Але хлопці стараються. Працюють. Не для себе. Заради щасливої долі своїх дітей та онуків. А те, що вони роблять, називається героїзмом.

DSC_7490

Артемівськ. На перший погляд ця військова частина, що на фото, здається могильником. Такої кількості «череп’я» я ще не бачив. Але безладу тут нема. «Коробочки» вистроєні акуратно в ряд. І здається, що за першим наказом керівництва вся ця техніка рушить на передову. Але то не так. Техніку треба реанімувати.

DSC_7428

Зранку до ночі українські вояки ремонтують техніку. Нічого немає. Ні ізострічки, ні хомутів, ні тим більше якихось значимих запчастин. Але вони ремонтують, бо з передової дзвонять і просять допомогти.

Там немає тиші, там завжди гуркіт моторів. Але це приємний звук. Бо коли чуєш гуркіт мотору, то знаєш — техніка жива. Один, два, три…десять танків рухаються. Сила, міць. Гордість за країну. Та лише люди творять історію. Не тони металу, а кілограми мужності, які ремонтують ці тони та керують ними у бою, здобувають перемогу.

Ні, ми нічого не втратили за ці місяці війни, ми лише здобули. Силу, міць, гордість за простих хлопців, які боронять Україну.

DSC_7441

DSC_7444

DSC_7456

DSC_7464

DSC_7466

DSC_7472

DSC_7478

DSC_7482

DSC_7487

DSC_7503