Чоловічим плавкам завжди приходилось нелегко, адже вони повинні протистояти хлорованій воді в басейнах, морській воді, поту, сонячних променів та сонцезахисних кремів. Матеріал доволі часто стає непридатним для носки, а зовнішній вигляд швидко втрачає свій зовнішній вигляд. Щоб цього не трапилось, необхідно правильно доглядати за цим типом чоловічої білизни. І в цьому матеріалі ми розкажемо як правильно це робити.

Насамперед варто зазначити, що світла нижня білизна скоріше вигорить на сонці та втратить свій колір, аніж чоловічі труси темного кольору. Якщо ви користуєтесь кремами або олійкою для засмаги, то слідкуйте, щоб вона не потрапила на тканину плавок. Тому що такі засоби часто залишають жирні плями, а якщо їх довго не прати, то в’їдаються та псують тканину.

Порада: після купання одразу зніміть з себе плавки й прополощіть їх в чистій воді. Не варто сушити білизну на собі, адже це шкідливо як для вашого здоров’я, так й для матеріалу трусів.

Ось декілька правил яких необхідно притримуватись під час прання цього типу нижньої білизни:

  1. Не використовуйте відбілюючі засоби.
  2. Періть лише руками, а якщо перете в пральній машині, то обирайте “ручний режим”.
  3. Використовуйте для прання ледь теплу воду.
  4. Не потрібно віджимати труси, просто розвішайте їх на мотузці і слідкуйте, щоб плавки не висіли прямо під сонячними променями.

Також пам’ятайте, що виробники не радять попередньо замочувати плавки перед пранням. Тому що вироби з нейлону можуть легко відіпратись без будь-яких попередніх зусиль. Не варто забувати, що у випадку прання в дуже гарячій воді з іншими речами або з порошком, не призначеним для прання подібного матеріалу ви можете в результаті отримати полинявші речі.

Під час походу до сауни варто використовувати бавовняну нижню білизну замість плавок. Гаряча температура погано позначається на таких синтетичних тканинах, як еластан, нейлон чи поліуретан, з яких часто виготовляють плавки.

Інтернет-магазин “IndenaUnder” пропонує великий вибір нижньої білизни для всієї родини: чоловічі боксери, жіночі труси й білизна для дітей. Окрім цього можна придбати одяг для дому – https://indenaunder.com/category/odyezhda-dlya-doma/ Вся продукція має сертифікат відповідності, а отже ви за ціною виробника отримаєте якісну білизну, яка довго вам прослужить. Відправлення вашого замовлення здійснюється протягом 2 днів. Більше інформації можна дізнатись на сайті https://indenaunder.com/