Схоже, нічний клуб “Бомба” у Тернополі таки закриють. Розважальний заклад працює на межі фолу: на своєму сайті розміщує фотозвіти з еротичним присмаком, ніби акцентуючи увагу, що відвідавши клуб, тут можна спробувати “такого-о-о-о”, заманює малолітніх клієнтів рекламою у групах соціальних мереж, де більшість діти 14-15 років, повідомляє “Провсе”

Нагадаємо, що нещодавно, у червні місяці цього року прокуратура міста Тернополя звернулась до виконавчого комітету Тернопільської міської ради з пропозицією заборонити розважальному закладу «Бомба» працювати у нічному режимі.

5

Міською прокуратурою неодноразово здійснювались перевірки розважального закладу щодо виявлення у ньому неповнолітніх осіб після 22 години. У результаті зафіксовано чимало порушень у даній сфері. Напевно, кришуючи даний заклад, чиновники закривати нічний клуб волею виконкому не поспішають.

7

Для “лопухів” виконком під орудою Надала створив власну комісію з перевірки даних фактів. Мерцьо обіцяв контролювати ситуацію і якщо факти підтвердяться – реагувати. Цікаво, як цього разу мерія “відбрешеться”?

8

6