Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську відбувся футбольний матч між львівськими “Карпатами” та івано-франківським “Прикарпаттям”, який охрестили Великим Галицьким Дербі, пишуть Версії

Втім, футбольного свята не відбулося. Після того, як у другому таймі “Прикарпаття” вдруге взяло ворота суперника, львівські ультрас спробували зірвати матч. На поле полетіли фаєри, вибухові пакети, димові шашки. Почалися сутички з поліцією. Бидло-фанати “Карпат” кидали в правоохоронців та журналістів уламками бетону, який відбивали з конструкції трибуни.

Мало не дісталося й гравцеві львівської команди Ігорю Худоб’яку, який намагався достукатися до здорового глузду фанатів.

Під час всього “дійства” весь стадіон дружно скандував “Бидло, бидло, бидло”, тим самим показуючи своє ставлення до львівських бидло-вболівальників. Івано-франківські футболісти на знак протесту покинули поле. Львівська команда залишалася на газоні.

Після 25-хвилинної перерви матч було продовжено. Велике Галицьке Дербі закінчилося з рахунком 2:1 на користь “Прикарпаття”.

Львівські ультрас постійно скандували слова з пісні групи “Брати Гадюкіни” – “Ми хлопці з Бандерштадту”. Їм би іншу співати – “Карпати знов програли в футбол”.