Результат пошуку зображень за запитом "снігопад дорога"

Підрядні підприємства Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області продовжують роботи із розчищення автошляхів та розширення узбіч. А зокрема працює грейдер на об’їзній Тисмениці (дорога Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль), пишуть Версії з посиланням на Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

На відео: 6 км, об’їзна Тисмениці. Інший грейдер працює на ділянці дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль (12-33 км). Такі ж заходи із забезпечення проїзду здійснено закрема на дорогах Р-20 (об’їзна Тлумача – Клубівці), а також Р-24 (межа Коломийського району – Устечко, міст через Дністер).

Дорога Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль,6 км, Об'їзна Тисмениці.

Оперативна інформація на 16.00 25 січня. Підрядні підприємства Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області продовжують роботи із розчищення автошляхів та розширення узбіч. А зокрема працює грейдер на об'їзній Тисмениці (дорога Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль). На відео: 6 км, об'їзна Тисмениці. Інший грейдер працює на ділянці дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль (12-33 км). Такі ж заходи із забезпечення проїзду здійснено закрема на дорогах Р-20 (об'їзна Тлумача – Клубівці), а також Р-24 (межа Коломийського району – Устечко, міст через Дністер).

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Пʼятниця, 25 січня 2019 р.