Результат пошуку зображень за запитом "Снігопад дорога"

Приведені в готовність власні техзасоби, проведений детальний аналіз наявності протиожеледних та пально-мастильних матеріалів. Поповнено їх запаси вздовж проблемних ділянок доріг.
За потреби їх перерозподілять між підрозділами, пишуть Версії з посиланням на сторінку Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

У режимі очікування на проблемних ділянках виставлена дорожньо-експлуатаційна техніка для виконання профілактичних заходів зимового утримання доріг. За потреби підрозділи підсилять технікою з інших областей.

Автодорожники відпрацьовують разом із територіальним підрозділами ДСНС та військовими формуваннями ЗСУ, Національної гвардії питання залучення важкої техніки для розчищення найпроблемніших ділянок доріг державного значення. Робота узгоджується із керівництвом постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА щодо прийнятття об’єктивних та оперативних міжвідомчих рішень

Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області звертає увагу учасників дорожнього руху на місця відстою важковагового транспорту..
http://new.if.ukravtodor.gov.ua/…/do_uvahy_vodiiv_obmezhenn…

Закликаємо неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

На відео: Ділянка дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Городенківський район

Дорога Р-24 Татарів – Кам'янець-Подільський.

Через проходження активного циклону можливе ускладнення руху транспорту. Для забезпечення безперебійного транспортного сполучення підприємства, які відповідають за експлуатаційне утримання доріг державного значення Івано-Франківської області, переведені на посилений режим роботи. Приведені в готовність власні техзасоби, проведений детальний аналіз наявності протиожеледних та пально-мастильних матеріалів. Поповнено їх запаси вздовж проблемних ділянок доріг. За потреби їх перерозподілять між підрозділами. У режимі очікування на проблемних ділянках виставлена дорожньо-експлуатаційна техніка для виконання профілактичних заходів зимового утримання доріг. За потреби підрозділи підсилять технікою з інших областей. Автодорожники відпрацьовують разом із територіальним підрозділами ДСНС та військовими формуваннями ЗСУ, Національної гвардії питання залучення важкої техніки для розчищення найпроблемніших ділянок доріг державного значення. Робота узгоджується із керівництвом постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА щодо прийнятття об'єктивних та оперативних міжвідомчих рішеньСлужба автомобільних доріг у Івано-Франківській області звертає увагу учасників дорожнього руху на місця відстою важковагового транспорту..http://new.if.ukravtodor.gov.ua/press/news/do_uvahy_vodiiv_obmezhennia_rukhu_v_litnii_period_dlia_velykovahovoho_transportu.html?fbclid=IwAR3nWHUNqHYoB7NwXFEVt10QByjaUHz3eMAH8wg9ZOkpVAVgoBGdHQ1gUFkЗакликаємо неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. На відео: Ділянка дороги Р-24 Татарів – Кам'янець-Подільський, Городенківський район

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Четвер, 3 січня 2019 р.