Швидке одержання вашої продукції покупцями або отримання вами товарів від іноземних партнерів є надзвичайно важливою складовою бізнесу. Тому вибір надійної компанії з міжнародної доставки є важливою складовою успішного ведення підприємництва. Міжнародна доставка, а також логістичні та митні послуги, є сферою діяльності компанії “NTY” (Next To You) уже протягом 20 років.

«Мінімальні терміни – максимально просте оформлення вантажу» – ось головне кредо співпраці із клієнтами компанії «NTY» при здійсненні міжнародної доставки.

Завдяки цьому підходу, а також готовності фахівців компанії вирішувати будь-які проблеми клієнта, що пов’язані з міжнародною доставкою,  компанія здобула прихильність та довіру серед багатьох представників як малого, так і великого бізнесу.

Види перевезень у міжнародній торгівлі

Розрізняють чотири основні види міжнародного транспорту – автомобільний, морський, залізничний та повітряний. Кожен із них має свої переваги, недоліки та умови, що стосуються конкретного виду товарів, які експортуються чи імпортуються. Дуже часто виникає потреба в комбінування декількох видів транспорту для ефективної доставки і потребує вирішення логістичних завдань.

Компанія «NTY» займається міжнародними перевезеннями, що здійснюються усіма видами транспорту:

  • автомобільний транспорт

Дорожній транспорт є більш гнучким, ніж інші три види. Відносно простіше відстежувати ваші товари, планувати перевезення та сплачувати відповідні збори. З іншого боку, перевезення на великі відстані не є дуже ефективними за допомогою автотранспорту.

  • морський транспорт

Цей вид міжнародних перевезень  дозволяє транспортувати великі обсяги з меншими витратами, ніж при інших.  Транспортні контейнери також можуть використовуватися при перевезенні товарів суходолом. Однак міжнародні перевезення можуть затриматись через повільний темп, зміну погоди та негнучкі маршрути та графіки.

  • залізничний транспорт

Цей вид міжнародного транспортування має досить негнучкі графіки руху. Не у всіх регіонах по всьому світу є добре розгалужена залізнична система. Тому разом із залізничним часто доводиться додатково використовувати інші види транспортування. З переваг залізниці – менша вартість, у порівнянні із автомобільними перевезеннями.

  • повітряний транспорт

Використання повітряного транспорту для міжнародної торгівлі – найшвидший спосіб забезпечити доставку та розповсюдження продукції. Це також найбезпечніший спосіб транспортування. Основним ж недоліком є вартість таких перевезень, вона  – найбільша серед усіх інших.

Вибір транспорту

Ваш вибір транспорту сильно залежить від вашого типу товарів та вимог бізнесу. Вам необхідно проаналізувати особливості кожного транспорту та співставити їх і вимогами до перевезення ваших товарів. Цим ви зможете  збалансувати послугу перевезення – її якість, вартість, організацію та час.

До прикладу, транспортування свіжих товарів (наприклад, фруктів, овочів, свіжого м’яса) вимагатиме швидкості. Визначальним тут буде час та наявність спеціалізованого обладнання (морозильні камери, рефрижератори тощо).

Якщо ваші товари вважаються небезпечними, тоді ви повинні дотримуватися жорстких процедур, що тягнуть за собою їх переміщення.

Митні правила

Ви також повинні подбати про наявність у ваших товарів належного маркуванням та документів. Радимо звернутися до фахівці компанії «NTY», які допоможуть розібратися з усіма тонкощами митних правил та процедур.

Нехай ваші доставки будуть швидкими, надійними та безпроблемними.