Результат пошуку зображень за запитом "дзеркала на стіну"

Оскільки дзеркало відбиватиме лише те, що перед ними, дуже ретельно підбирайте для нього місце розташування. Адже відображення стає частиною вашої кімнати.

Дзеркала виконують багато функцій. Дехто використовує їх, щоб збільшити простір, дехто – щоб підкреслити певні деталі інтер’єру, або ж суто з практичної точки – щоб мати можливість бачити свій зовнішній вигляд.  Ви також можете використовувати дзеркало, щоб “відкрити кімнату”, зробити її візуально просторішою або додати трохи світла. Не залежно від того, з якою метою ви обираєте дзеркало, перш за все, воно повинно приносити вам естетичну насолоду.  На сайті sklomax.com.ua ви знайдете великий вибір дзеркал, котрі зможуть задовольнити ваші вимоги та побажання.

На що слід звернути увагу при виборі дзеркала

Три найважливіші речі, на які слід звернути увагу при виборі дзеркал – це форма, розмір та стиль.

Результат пошуку зображень за запитом "дзеркала на стіну"

Оберіть форму, яка підходить саме вам

Як ви вже могли зрозуміти, форма відіграє важливу роль у визначенні будь-якого простору. Вона може створити настрій, підкреслити те, що вже є, або дати ілюзію чогось іншого.

Довга горизонтальна форма дзеркала використовується для підкреслення ширини кімнати чи простору, де розташовується таке дзеркало, оскільки спонукає провести погляд по довгій лінії. Висока вертикальна форма дзеркала  буде привертати увагу до висоти, оскільки така форма  змушує погляд подорожувати вгору. Кутова форма, така як квадрат або прямокутник, допоможе надати простору впорядковано стриманий вигляд.

Використовуйте закруглену або вигнуту рамку для більш м’якого або, можливо, навіть примхливого вигляду. Також можна створювати власні форми та композиції, комбінуючи різні дзеркала та експериментуючи із їх розташуванням.

Результат пошуку зображень за запитом "дзеркала на стіну"

Чому розмір має значення

Розмір дзеркала може впливати на враження, яке ви хочете створити. Вибір розміру також повинен базуватися на тому, чи хочете ви, щоб дзеркало було фокусом, акцентом чи просто виступало як фон.

Єдине невелике дзеркало на великій стіні буде виглядати дещо “загубленим” і незначним. Тому обирайте розмір дзеркала, який відповідатиме стіні. Якщо ви хочете, щоб ваше дзеркало було центром уваги у вашій кімнаті, переконайтесь, що воно є достатньо великим та подбайте про красиву рамку.

Якщо ви хочете, щоб ваше дзеркало стало частиною фону, вам слід вибрати достатньо велике, щоб його функцією було візуальне збільшення простору.

Менші дзеркала можна використовувати як акценти: тут ловить світло, там відбиває цікавий предмет. відбиваючи там цікавий предмет.

Результат пошуку зображень за запитом "дзеркала на стіну рамки"

Стиль і ще раз стиль

Ваші дзеркала повинні  відображати стиль вашої кімнати. Хоча,  за допомогою дзеркал, ви також можете створювати великий вплив на інтерє’р вашої кімнати та додавати цікавий акцентів. Незважаючи на те, що форма і розмір дзеркала мають значення, рамка відіграє ще більшу роль у визначенні стилю.

Пишно прикрашений, різьблений або позолочений каркас найкраще використовувати в традиційній або етнічній культурі. Його також можна використовувати для контраст  в більш сучасному стилі. Обрамлення з простими лініями або незвичайними матеріалами  більше підходить для повсякденного або сучасного інтер’єру.