Дуже часто ми навіть не задумуємося, які ж шкарпетки обрати і купляємо першу-кращу пару, на яку натрапили в магазині. А от і даремно. Адже шкарпетки, як і будь-які інші елементи одягу обов’язково мають бути якісними та зручними. Окрім того, завдяки їм можна підкреслити стиль, виглядати сучасно та навіть підняти собі настрій. Дійсно класні та якісні шкарпетки ви знайдете на сайті https://duna.ua/.

Пропонуємо корисні поради, які допоможуть розумно обирати шкарпетки.

Ось основні речі, які слід враховувати при виборі.

Матеріал

Шкарпетки повинні забезпечувати комфорт ваших ніг під час носіння взуття.  Неякісний чи неправильно підібраний матеріал не дозволить їм справитися із цією функцією. Ноги людини містять близько 250 000 потових залоз, саме тому наші стопи дуже швидко пітніють. Неправильна тканина шкарпеток може нанести шкоди – якщо вона  поглинає вологу з ваших ніг, а не відводять її, у вас з’являться натертості та мозолі.

Хоча бавовна є натуральною тканиною та приємною на дотик, але її краще уникати в шкарпетках. Бавовна вбирає вологу, створюючи неприємні відчуття вологих ніг. Окрім того вологі шкарпетки натирають ноги.

Багато людей вибирають синтетичні тканини, які зручні та довговічні. Шкарпетки з акрилу або нейлону – хороший та універсальний варіант. Для тих, хто віддає перевагу натуральним тканинам, добре справляється бамбукова або мериносова шерсть. Бамбук чудово дихає, тому він не затримує вологу на ногах, а також є природним антибактеріальним засобом.

Призначення

Наступне, що вам слід врахувати – призначення шкарпеток. Якщо ви шукаєте щось для одягу для роботи в офісі, недорогий бавовняний варіант буде оптимальним варіантом. Але якщо ви плануєте займатися бігом, вам слід уникати бавовни, яка вбирає вологу. Для активної діяльності вам слід обрати спортивні шкарпетки. Окрім потрібного матеріалу, переконайтесь, що вони також мають накладки на п’яти, щоб забезпечити комфорт. Для більш інтенсивних занять, таких як катання на сноуборді, вам знадобиться цупкі та  міцні шкарпетки.

Комфорт

Ваші шкарпетки повинні добре облягати ноги, але не перетискати їх. Також слід ретельно підібрати відповідний розмір.

Якщо ви плануєте походи або займаєтесь іншими фізичними навантаженнями, шукайте довший варіант шкарпеток, які виступатимуть за верхню частину взуття. Це допоможе вам уникнути натирань.

Вигляд

Нарешті, ви можете подумати про те, як ви хочете, щоб ваші шкарпетки виглядали. На сьогодні виробники пропонують безліч варіантів зовнішнього вигляду шкарпеток – різнокольорові чи однотонні, з різноманітними зображеннями, написами та принтами. Все що забажаєте!

Маючи на увазі ці порали, ви можете назавжди попрощатися з пітливими, сверблячими або незручними шкарпетками. Ваші ноги оцінять це!