Завдяки різноманітним видам ківшів  екскаватори та іншу спеціалізованої техніку можна використовувати для розкопок різних поверхонь –  в м’якому ґрунті, твердій скелі або замерзлій та покритій льодом землі. Для конкретного виду діяльності слід обрати відповідний та якісний ківш, який служитиме довго та надійно і ефективно виконуватиме поставлені завдання.

Надійним постачальником ківшів в Україні є компанія «Оланво» https://grizzly.ua/kovshi/, котра працює на ринку з 1995 року і являється провідним постачальником обладнання для екскаваторів та навантажувачів.

Компанія пропонує чотири основні групи ківшів для спецтехніки:

 • ківші для екскаваторів;
 • ківші для навантажувачів;
 • дробильні ківші;
 • просіювальні ківші;

Кожна з цих груп ківшів використовується для конкретних видів робіт та має свої особливості.

Ківші екскаваторні – виготовляються високоякісної сталі підвищеної міцності. Мають багато різновидів та використовуються для:

 • копання та поглиблення траншей і каналів;
 • розділення та змішування різних ґрунтів та гірських порід;
 • розробки кар’єрів, видобутку корисних копалин;
 • копання каналів для кабелів та трубопроводів;
 • переміщення та вирівнювання ґрунтів

На сайті «Оланво» ви можете замовити будь-який тип ківшів для екскаваторів, а також замовити їхній ремонт чи техобслуговування.  Працівники компанії допоможуть розібратися в широкому асортименті та підібрати необхідне вам обладнання.

Окрім того, компанія займається виготовленням високоякісних ківшів власного виробництва. У свої роботі фахівці компанії керуються індивідуальним підходом, надійністю та швидкістю виконання замовлень.  Термін виготовлення будь-якого ковша на екскаватор становить 14 днів. Більшість моделей екскаваторних ківшів є на складі і готові до відправки в будь-яку точку України.

Друга група – ківші для навантажувачів призначені для переміщення і транспортування сипучих вантажів і використовуються вони для:

 • роботи із сипучими матеріалами та дрібнозернистими ґрунтами;
 • роботи на фронтальних навантажувачах при виконанні широкого спектру земляних робіт;
 • розробки гірських порід;

На сайті https://grizzly.ua представлений ряд високоякісних та надійних ківшів для навантажувачів, які відповідають міжнародним стандартам якості. На всі товари надається гарантія, а продаж здійснюється з доставкою по території України. Окрім того, при оформленні замовлення можна розраховувати на знижки.

Дробильні ківші призначені для утилізації матеріалів будь-якого типу. Найчастіше вони застосовуються для утилізації матеріалів після руйнування будівель. Такі ківші можуть переробляти бетон, залізобетон та металоконструкції.

Встановивши дробильний ківш на екскаватор, можна збільшити продуктивність будівельних бригад, задіяних в демонтажі, а також прискорити виробництво сировини, якщо мова йде про кар’єр. Дробарка наводиться в дію гідравлічними поршнями. Дробити можна наземні будови і підземні споруди, а також камені, які є відходами при видобутку копалин.

Компанія  «Оланво» являється офіційним дистиб’ютором в Україні дробильних ківшів MB CRUSHER від італійської компанії MB S.p.a.

Просіювальні ківші являють собою навісні пристосування, які кріпляться на стріли екскаваторів. Вони призначені для сортування подрібнених матеріалів по фракціях.  На сайті компанії «Оланво»   представлені всі типи потужних та надійних просіювальних ківшів, котрі володіють високими експлуатаційними показниками.

Співпраця з компанією «Оланво»  залишить у вас тільки найприємніші спогади, адже тут дбають про якість та надійність продукції і задоволеність клієнта.