Весь асортимент металочерепиці можна переглянути на https://skrovlya.kiev.ua/metallocherepitsa і тому потрібно знати, на що саме необхідно звернути увагу при покупці такого матеріалу.

Гарантія довгого терміну служби металевої черепиці полягає в наступних складових:

 1. Якісна сировина. Відомо, що від якості сировини залежить багато параметрів майбутнього покрівельного матеріалу. Так, якщо склад сталі викликає сумніви та містить небажані речовини, це може вплинути на показники міцності виробу. Також має значення якість цинку та полімеру, які використовуються виробниками для нанесення захисних шарів.
 2. Правильний монтаж. Якщо укладкою покрівельного покриття займаються професіонали, ризики, пов’язані з тим, що покрівля буде мати монтажні дефекти, зводяться до нуля. Це дуже важлива складова довговічної та якісної покрівлі, адже навіть самий якісний покрівельний матеріал не зможе врятувати ваш дах, якщо під час укладання такого матеріалу було порушено технологію та проігноровано основні вимоги для правильності монтажу дахової споруди.
 3. Правильний вибір параметрів. Якщо ви бажаєте купити металочерепицю для довгострокового використання, необхідно дуже уважно вибирати такі її параметри:
 • Товщину листів.
 • Клас оцинкування.
 • Тип полімерного покриття.
 • Виробника.

Також ваша увага має бути зосереджена на наявності:

 • маркування на внутрішній стороні листів,
 • гарантійні документи.

Якщо продукція не має супровідних документів, це має насторожити покупця, адже всі серйозні виробники піклуються про свій імідж та репутацію та надають відповідну документацію на власну продукцію. Також дуже приваблює кінцевого покупця той факт, що продукція має спеціальне маркування. Звісно, його наявність може бути одним із факторів удорожчання продукції, однак завдяки тій невеликій кількості інформації, що входить до маркування, дозволяє отримати достовірну інформацію стосовно реальних технічних характеристик виробу.

В гарантійних та супровідних документах можна знайти інформацію, яка стосується терміну експлуатації продукції, особливостей її монтажу та догляду за нею в процесі використання. Відсутність хоча б супровідної документації має насторожити покупця, адже без маркування та документації буде дуже важно визначити, які реальні параметри має покриття та чи варто його взагалі купувати.

Ціна на металочерепицю формується в залежності від ряду чинників, основні з яких – це:

 • якість сировини,
 • клас цинку,
 • тип полімеру в захисному шарі.

Також суттєво впливає на кінцеву вартість покрівельного матеріалу той факт, ким була виготовлена продукція. Це пов’язано з тим, що імениті заводи можуть завищувати ціну на свою продукцію, адже формування та підтримка бездоганної репутації протягом тривалого часу – це також досить непроста задача, що вимагає додаткових капіталовкладень зі сторони заводу.

Як показує практика, найдоступнішою на ринку вважається металева черепиця, виготовлена зі сталі словацького та українського виробництва. До більш високого класу відноситься продукція, для виготовлення якої була використана німецька, бельгійська та корейська сталь. До речі, незалежно від походження сировини, ви можете обрати продукцію в будь-якій формі хвилі та в різних кольорових рішеннях.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!