Результат пошуку зображень за запитом "заміна оббивки"

Важко собі уявити дім, в якому не було б зручного дивану, м’ягкого крісла чи пуфа. Ці речі стали звичними та необхідними для нас.

Вмоститися зручно на комфортному та красивому дивані після важкого робочого дня чи “провалятися” на ньому у вихідний день – чи не ритуал кожного. Але, на жаль, з часом улюблені меблі втрачають свій первісний вигляд, зазнають забруднень, механічних пошкоджень та потертостей. Це дуже псує зовнішній вигляд виробу та навіть цілої кімнати, в якій вони знаходяться.

Диван, крісло або пуф з плямами від пролитих рідин, подряпинами від домашніх тварин – не найкращий елемент домашнього інтер’єру.  З часом тканини банально затираються, розтягуються і псуються. Купівля нових меблів є надзвичайно затратною та далеко не кожен з легкістю може собі це дозволити. Але ж так хочеться, щоб м’ягкі меблі мали привабливий вигляд та тішили власників!

Результат пошуку зображень за запитом "заміна оббивки"

Оптимальний вихід у такій ситуації – перетяжка, заміна оббивки та реставрація ваших меблів. Це дозволить повернути колишню привабливість стільців, крісел, м’ягких куточків та дозволить заощадити значні кошти вашого сімейного бюджету.

Компания Артмебели пропонує якісну та швидку перетяжку та реставрацію м’ягких меблів.

Основні переваги компанії:

  • максимальна якість та гарантія на виконані роботи;
  • помірні ціни;
  • виконання робіт будь-якої складності. Фахівці компанії «Артмебели» виконують реставрацію навіть дуже дорогих антикварних та ексклюзивних м’ягких меблів;
  • широкий асортимент матеріалів – Ви можете обрати для себе найбільш відповідний матеріал, що пасуватиме до вашого інтер’єру;
  • безкоштовний виїзд дизайнера, який оцінить ситуацію з Вашими меблями та допоможе підібрати найкращий варіант реставрації;
  • досвідчені майстри, котрі якісно та швидко виконають роботу

Результат пошуку зображень за запитом "заміна оббивки"

Варто розуміти, що перетяжка м’яких меблів це не просто заміна старого матеріалу оббивки на новий. Перетяжка стільців, оббивка крісел, кухонних куточків або будь-яких інших меблів включає такі процеси як заміна зношених, неробочих, поламаних частин вироби, видалення дрібних дефектів, заміна м’якого наповнювача, розтин свіжим лаком і т.п. Всі ці роботи здійснюються майстрами вручну, завдяки чому якість і надійність істотно підвищується.

Завдяки реставрації Ваші дивани, м’ягкі крісла, ліжка та стільці отримають друге життя і знову будуть виглядати привабливо та дарувати радість, комфорт і затишок.