Результат пошуку зображень за запитом "кредит на картку"

Кредитні та платіжні картки вже давно для нас не є чимось особливим. Нині ними користується майже кожен українець, адже це зручний та компактний інструмент, що суттєво полегшує розрахунки. Стрімкий ритм життя стимулює зростання кількості бажаючих отримати кредит онлайн на картку банка. Конкуренція велика, отже пропозицій також досить на будь-який смак та гаманець.

Кожна людина хоча б раз зверталася за позикою до банку. Та стикалася за купою паперової тяганини, гоїла час на очікування рішення від фінансової установи. А гроші потрібні зараз і дуже швидко.

Найбільш практичною, зручною та швидкою альтернативою у такому випадку є онлайн-кредит. Лише одна заявка – і вам не треба перераховувати гроші, які залишилися до заробітної плати. Частіше за все установу не цікавить, на які потреби вам необхідні кошти, тому витрачати ви можете їх так, як завгодно.

Просте та зручне отримання позики

Якщо ви повнолітній громадянин України, щоб оформити онлайн-кредит на картку вам потрібен доступ до мережі Інтернет, мобільний телефон та активна банківська карта. Сам процес відбувається наступним чином:

  • Ви заповнюєте коротку анкету, де ви вказуєте ПІП, дані паспорта, а також прописуєте номери ІПН, мобільного телефону та банківської картки, на яку бажаєте отримати гроші.
  • Найкращі мікрофінансові організації зберігають вашу анкету в приватному кабінеті: наступну позику ви зможете отримати можливо набагато швидше.
  • Можете не хвилюватися: при дотриманні графіку повернення коштів суми запланованих платежів змінюватися не будуть. Кредитний калькулятор розрахує погашення кредиту до подачі заявки.

Так само просто і повертати кредит. Є можливість зробити це різними способами – як на сайті компанії або через будь-який термінал самообслуговування, так і у відділенні банку.

Переваги

  • Орієнтованість на клієнта. Позичальник має можливість брати кредити на картку любого банку нашої країни, не залишаючи стіні свого будинку або квартири. Сервіс максимально простий та зручний у використанні. Працює цілодобово без вихідних.
  • Оперативність. Запит клієнта обробляється та видається рішення протягом 15 хвилин. Зарахування на картку відбувається миттєво.
  • Доступна вартість займаних коштів. Зазвичай перша онлайн-позика має ставку 0,1%. При подальших звернення ставка зростає до 1,5-2% на день. Суми коливаються від 500 до 25000 грн.
  • Конфіденційність. Мікропозика надається без поручителів, тому це відбувається без повідомлення родичів, друзів та працедавця. Крім того, система мікрофінансової організації надійно захищає приватні дані кожного клієнта.
  • Лояльність. Існують різні програми лояльності для клієнтів: нарахування бонусних балів, зниження процентної ставки при повторних зверненнях, можливість дострокового погашення та пролонгації боргу.

Ви можете дозволити нам вирішити ваші фінансові труднощі без сумлінь!