Вже минуло сто днів роботи Верховної Ради. Версії дізнавалися, як звикають до парламентських крісел депутати-новачки від Прикарпаття. Як ті, хто вперше отримали мандати, почувають себе на новій роботі, що відрізняє її від попередньої та які напрацювання вже мають на своєму рахунку.

Так, Руслан Марцінків, який у минулому був секретарем Івано-Франківської міської ради зазначив, що робота у пaрламенті є важкою, адже вона складається не тільки із засідань у Верховній Раді, а й засідань у комітетах та роботи на округах.

Народному обранцю, серед парламентського хаосу, вдалося зареєструвати один закон та дві постанови. Більше того, він вже підготував ще два законопроекти.

Також, Руслан Марцінків наголосив, що порядку у Верховній Раді немає, натомість як на місцевому рівні все  більш дисципліновано.

У Верховній Раді дуже багато політики і з того, що я побачив, можу сказати, що порядку у міській раді значно більше. Органи місцевого врядування крім політичних проблем більше вирішують проблеми життєдіяльності людей. Хоч у Верховній  Раді ціна питання значно більша, проте порядку є менше“, – сказав Руслан Марцінків.