Однією з найбільш популярних проблем у чоловіків різного віку є еректильна дисфункція. Вона може виникати в рідкісних випадках, а може призводити до хронічного захворювання. До основних факторів, що призводить до проблем в ліжку, можна віднести:

  • стреси, психічні розлади;
  • перевтому;
  • шкідливі звички;
  • захворювання сечостатевої системи;
  • знижений рівень тестостерону;
  • вік.

Також проблеми з ерекцією можуть бути наслідком прийому гормональних або інших препаратів, у складі яких є нітрати. У таких випадках слід задуматися про прийом таблеток для підвищення потенції.

Препарати для потенції

На ринку фармакології представлений величезний асортимент препаратів, які дозволяють чоловікам позбутися неприємностей в ліжку. Таблетки мають різну тривалість дії, але ефективність від цього не змінюється. 1 таблетки досить для відновлення еректильної функції. Регулярний прийом ліків для підвищення потенції призведе до усунення постійних проблем і необхідності в прийомі препаратів. Ви можете побачити повний перелік препаратів на сторінках https://india-pharm.com/ua/.

Віагра

Найпопулярнішим засобом для чоловіків є Віагра. Спочатку таблетки були розроблені для лікування проблем з серцем. Після проведення певної кількості дослідів стало ясно, що ліки роблять позитивний вплив на функціонування сечостатевої системи.

Основним компонентом препарату є силденафіл. Це інгібітор фосфодіестрази 5 типу. Під час прийому таблеток в організмі відбувається активізація дії оксиду азоту. Після цього розширюються артерії, які знаходяться в статевому члені. Збільшується подача крові в пеніс під час сексуального збудження, що і призводить до появи ерекції. Ліки не відноситься до стимуляторів, він надає природне вплив.

Ерекція триває протягом 4 годин. Деякі чоловіки відчувають сильніший ефект, деякі – трохи слабкіше. Це залежить від індивідуальних особливостей організму. Віагра надасть потрібну дію незалежно від ступеня тяжкості проблеми, яка привела до відсутності ерекції.

Сіаліс

Альтернативним препаратом є Сіаліс, який надає дію до 36 годин. Активним компонентом засобу є тадалафіл. Він також впливає на організм, розширюючи та розслабляючи судини й збільшуючи приплив крові в органах малого тазу. Діюча речовина всмоктується дуже швидко, тому ефект настає вже через півгодини після прийому таблетки.

Левітра

Для лікування еректильної дисфункції можна використовувати лікарський засіб Левітра. Він діє аналогічним способом, але ефект буде помітний навіть при повній відсутності потенції. Основним компонентом Левітри є варденафіл, який дозволяє домогтися ерекції і повернути колишні відчуття чоловікові. Тривалість роботи таблеток – до 12 годин. Протягом цього часу представники сильної статі можуть відчувати кілька ерекцій поспіль.

Альтернативними засобами для лікування статевого безсилля є біологічно активні добавки. Вони надають не таку сильну дію і мають накопичувальний ефект – після прийому курсу препарату можна буде побачити, що потенція починає відновлюватися.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!