Результат пошуку зображень за запитом "Гриби гурт"

Гриби на сцені VODA club

Posted by VODA club on Thursday, August 24, 2017

Тане лід live з VODA club. Це Гриби качають

Posted by VODA club on Thursday, August 24, 2017

Довідка: 

Гриби (рос. Грибы)  — український російськомовний музичний гурт, заснований у Києві 2016 року. До його складу входять засновник лейблу Kruzheva Юрій Бардаш, репери Ілля Капустін (4atty aka Tilla) і Симптом НЖН.

Заснував гурт Юрій Бардаш — голова лейблу Kruzheva Music, продюсер гуртів «Quest Pistols», «Quest Pistols Show» та «Нервы».[2][3]

28 квітня 2016 року «Грибы» виклали на YouTube свій перший відеокліп «Интро», який менше ніж за місяць набрав мільйон переглядів. Те саме відбулося із другим відеокліпом «Копы», який вийшов 11 вересня 2016 року.

11 листопада 2016 року гурт випустив третій відеокліп «Велик», а також виклав у мережу Інтернет дебютний альбом під назвою «Дом На Колесах ч.1″. Наприкінці року пройшли гастролі по містах України, Росії та Білорусі. Концерт в Києві відбувався на індустріальній території кіностудії імені Олександра Довженка.

10 березня 2017 року на YouTube був викладений кліп на пісню «Тает лёд», який за чотири місяці зібрав понад 102 млн переглядів,[6] а також викликав хвилю пародій, зроблених ентузіастами, шоу та іншими артистами.

Відмінною рисою гурту є звучання на стику хіп-хопу і хаузу (хіп-хауз), а також відмова від будь-яких контактів з пресою: «Грибы» не дають інтерв’ю, не беруть участі у фотосесіях і прагнуть анонімності. У кліпах учасники «Грибів» приховують свої обличчя під капюшонами, панамами та балаклавами. Однією з причин успіху гурту вважають використання «Грибами» пострадянської стилістики 1990-х, яка саме повернулася у молодіжну моду.

Усі відеокліпи гурту містять скетчі (короткі комедійні сценки), які виконав Kyivstoner (відеоблогер Корреспондент Радужный) — неформальний учасник колективу. В кінці 2016 року Kyivstoner покинув гурт.

 

Читайте також:

Активний відпочинок, спорт та релакс: як проходять літні дні на Буковелі (фоторепортаж)

Спокусливі красуні, гірські краєвиди та водні розваги: як проходить літній відпочинок на Буковелі (фоторепортаж)

Як на Буковелі красуні змагалися за звання “Зіркового обличчя” (фоторепортаж)

Як шалена Ольга Полякова “запалювала” на Буковелі (фоторепортаж)

Гірське повітря, теплий басейн та спокусливі красуні: як проходить літній відпочинок на Буковелі (фото)