Адже, на сьогодні, шалений ритм життя призводить до того, що у кожного з нас стає все менше вільного часу. А той, що залишається, хочеться витратити на відпочинок, рідних та друзів, спорт, прогулянки та заняття улюбленими справами. І аж ніяк не на хатні клопоти та виснажливе прибирання домівки.

Саме тому все більшої популярності набирає розумна техніка для дому – уже з’явилися  роботи-пилососи, розумні чайники та світильники і розетки, роботи для миття вікон та багато іншого.

Одним із яскравих представників плеяди таких сучасних ґаджетів являється робот-пилесос xiaomi roborock s50. Він одразу завоював прихильність сере численних користувачів, тож варто познайомитися із ним поближче.

Переваги Xiaomi RoboRock S50, на які в першу чергу вказують покупці

  • відмінна якість прибирання;
  • зручне віддалене керування через Wi-Fi за допомогою мобільного додатку;
  • легкість в обслуговуванні;
  • тривалий час роботи без підзарядки;
  • маневреність – робот-пилесос дуже легко «повзає» навіть по килимах із дуже довгим ворсом і справляється із високими порогами;
  • потужність – прекрасно прибирає різні види забруднення, включаючи шерсть домашніх тварин;

Характеристики робота-пилесосf RoboRock S50

Пилесос має круглу форму, як і більшість його аналогів. Представлений у двох кольорах – білому та чорному. При чому біла модель має два варіанти – із синьою та рожевою окантовкою. Зверху на корпусі розташовується три кнопки управління: кнопка прибирання (включення та виключення), кнопка зарядки та кнопка часткового прибирання. Ці функції можна активувати, натиснувши на відповідні кнопки на самому пилесосі, або ж віддалено за допомогою додатку до вашого смартфону – дуже зручно.

На верхній частині корпусу розташовується інфрачервоний датчик, який аналізує наявність перешкод та за допомогою якого пилесос коректує траєкторію свого руху.

Під кришкою бампера знаходиться пилозбірник із змінним фільтром. Фільтр рекомендується змінювати один раз на два місяці.

На зворотній стороні пилесоса знаходиться контейнер для вологого прибирання.

Дистанційне управління пилесосом відбувається через додаток для смартфону. Після встановлення якого, слід з’єднатися із роботом-пилесосом. При першому запуска пилесос обходить свої володіння та вибудовує для себе карту приміщення. Допомагають йому в цьому понад 10 різноманітних датчиків. Цю карту можна побачити на своєму смартфоні та налаштувати конкретну зону прибирання.

Орієнтований розхід енергії – на 40 квадратних метрів прибраної території, пилесос витрачає близько третини заряду батареї. Якщо площа вашої квартири не більша за 120 метрів квадратних, то для повного її прибирання  пилесосу вистачить одного заряду батареї.

Сухе прибирання у даної моделі включає чотири режими:

  • тихий;
  • стандартний;
  • підвищеної потужності;
  • максимальний режим

Тихий режим дуже зручно використовувати, до прикладу, в нічний час, а максимальну потужність – при сильному забрудненні території.

Пилесос самостійно визначає покриття і вразі роботи на килимі, автоматично  переходить на максимальну потужність.

Всі деталі прибирання можна відслідковувати в мобільному додатку – починаючи з дати прибирання, карти території та часу, скільки було витрачено на прибирання.

Прибирає  робото-пилесос RoboRock S50 Sweep надзвичайно якісно – з легкістю справляється як із крупними забрудненнями, так і з дрібними частинками та шерстю. Це надійний помічник, який зробить ваше життя простішим!