У розрізі законотворчої роботи та активності в парламенті в липневому рейтингу серед депутатів від Прикарпаття лідирує Юрій Соловей. За електронною та письмовою реєстрацією, а також за фактом участі у кожному з голосувань нардеп не пропустив жодного пленарного засідання. Протягом звітного періоду Юрій Соловей зареєстрував 10 колективних законопроектів, які стосуються галузевого розвитку, соціальної політики, економічної політики, безпеки і оборони, державного будівництва і правової політики, – пишуть Версії.

У липні Юрій Соловей 1 раз скористався правом на виступ під час засідання парламенту, та подав індивідуальний депутатський запит щодо порушення умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. Упродовж липня депутат здійснював візити в округ і взяв участь у низці публічних заходів і робочих заходів органів місцевої влади.

Найактивнішим на окрузі був Анатолій Дирів. Він провів 10 особистих прийомів громадян у 7-ми населених пунктах виборчого округу. В стінах парламенту нардеп також активно працював. У липні Анатолій Дирів як за даними електронної реєстрації, так і за даними письмової реєстрації відвідав усі 100% пленарних засідань Верховної Ради України (6 засідань). Протягом звітного періоду Анатолій Дирів зареєстрував 1 колективний законопроект щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії. Правом на виступ під час пленарних засідань та правом на депутатський запит парламентар не скористався.

В трійку кращих прикарпатських депутатів також потрапив Віктор Шевченко, хоча у загальному рейтингу він тільки 44-ий. За даними електронної та письмової реєстрації депутат був присутній на всіх пленарних засіданнях. Зареєстрував один колективний законопроект щодо спрямування військового збору на підвищення обороноздатності України. Значно активнішим депутат був на окрузі.

Пасе задніх у травневому рейтингу Юрій Дерев’янко, в загальному рейтингу він на дві сходинки нижче за Віктора Шевченка – 46-ий. У липні Юрій Дерев’янко як за даними електронної реєстрації, так і за даними письмової реєстрації пропустив два з шести пленарних засідань Верховної ради України. Протягом звітного періоду депутат відвідав 2 засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції та зареєстрував один індивідуальний проект постанови і один колективний законопроект про внесення змін до Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності). У липні депутат особистих прийомів громадян не здійснював та не брав участі у публічних заходах у межах округу.