Результат пошуку зображень за запитом "ВРУ"

У вересні розпочалась нова 7-ма сесія Верховної Ради VIII скликання, яка триватиме аж до початку наступного 2018 року. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, з яким багажем успіхів та досягнень підійшли народні обранці до нового політичного сезону і наскільки добре вони виконали своє «домашнє завдання» за підсумками попередньої сесії.

Починаючи з лютого ОПОРА прискіпливо та уважно досліджували діяльність народних депутатів, обраних в одномандатних мажоритарних округах за двома ключовими критеріями:
1) законотворча робота в парламенті;
2) активність у виборчому окрузі.
Оцінювання здійснюється за 100-бальною шкалою, де 100 балів отримує депутат з найкращими сукупними показниками.

https://rada.oporaua.org/analityka/rejtingi/14020-reitynh-diialnosti-88-deputativ-mazhorytarnykiv-vprodovzh-shostoi-sesii-verkhovnoi-rady

Результат пошуку зображень за запитом "соловей юрій"

Як повідомляє ОПОРА, двоє з чотирьох мажоритарників регіону, які цьогоріч потрапили до моніторингу ОПОРИ, посіли місця в першій десятці лідерів.

Серед прикарпатських депутатів лідерому у зведеному рейтингу за законодавчу роботу став Юрій Соловей – з оцінкою 89,95 бали він зайняв 6-ту позицію серед усіх депутатів, роботу яких оцінювали аналітики. Нардеп став 20-им за роботу в окрузі – обранець реєстрував 20 законопроектів, з них шість стосуються питань виборчої програми. Депутат подав 11 запитів щодо проблем округу. За звітний період депутат здійснив 30 візитів в округ, провів 1 особистий прийом громадян, 14 разів брав участь в роботі місцевих органів влади.

За показником участі у голосуваннях Юрій Соловей у загальному рейтингу посів 9 місце (98,9% участі у голосуваннях). Для порівняння: Віктор Шевченко має 10 місце (98,8% участі у голосуваннях), Анатолій Дирів  – 11 місце (98,7% участі у голосуваннях), а Юрій Дерев’янко – 42 місце (85,3% участі у голосуваннях).

Результат пошуку зображень за запитом "Анатолій Дирів"

Анатолій Дирів посів 3-є місце в зведеному рейтингу ОПОРИ(серед усіх депутатів, роботу яких оцінювали аналітики, –ред.) за роботу на окрузі  (96,15 балів) та 26-е за законодавчу діяльність. Таким чином депутат став найактивнішим на окрузі серед прикарпатських нардепів. Він провів 45 особистих прийоми, здійснив 18 візитів в округ, 33 рази брав участь у роботі місцевих органів влади. Нардеп зареєстрував 11 законопроектів та подав 1 запит щодо проблем округу.

Результат пошуку зображень за запитом "Юрій Дерев`янко"

Юрій Дерев`янко став аж 53-ім за роботу у окрузі та 23-ім  – за законодавчу роботу серед усіх депутатів, чию діяльність досліджували аналітики. Однак обранець лідирує за кількістю сутнісних виступів серед прикарпатських нардепів – він 37 разів користувався своїм правом виступу. За звітний період депутат зареєстрував 13 законопроектів, з яких лише один стосується питань виборчої програми і подав 6 запитів щодо проблем округу. Нардеп особистих прийомів громадян не здійснював взагалі, проте брав участь у сімох публічних заходах у межах округу, а про свою діяльність прозвітував перед виборцями лише методом розсилки поштою друкованих примірників звіту.

Результат пошуку зображень за запитом "Віктор Шевченко"

Віктор Шевченко серед в кінці рейтингу – він зайняв 67-му сходинку за роботу на окрузі та 37-му – за законотворчу діяльність і відповідно отримав 26 та 72 бали. За підсумками 6-ї сесії Верховної Ради, яка тривала з лютого по липень 2017 року, депутат жодного разу не скористався своїм правом виступу. Нардеп зареєстрував 13 законопроектів, з яких 4 стосуються виборчої програми. Не подав жодного запиту щодо проблем округу.