Головний інженер підприємства Карен Сейранов ознайомив посадовця зі специфікою роботи підприємства, виробничими площами, що розташовані в м.Галичі, та сучасною технікою. Про це пишуть Версії з посиланням на сайт Галицької РДА.

Зокрема, йшла мова про те, що підприємство займається не лише виготовленням асфальту для проведення реконструкції доріг в Івано-Франківській області, а виробничі підрозділи виконують роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг по всій Україні, при цьому, використовуючи в своїй роботі сучасні технології та напрацьовані багаторічною практикою методи.

Особлива увага приділяється вибору надійних постачальників якісної сировини, матеріалів і устаткування.

Під час зустрічі з головним інженером Олег Михайлович порушував питання облаштування з’їздів та обочин на новозбудованій дорозі Н-09 в районі м.Галича.

Також йшлося про можливість проведення підприємством ремонтних робіт на відрізку дороги від вокзалу до переїзду в с.Тустань.

Крім цього, заступник голови райдерджміністрації акцентував увагу на необхідності активізувати співпрацю підприємства з міською громадою Галича у вирішенні її соціально-економічних проблем.

За результатами поїздки окреслено шляхи подальшої взаємодії підприємства та районної влади.