Результат пошуку зображень за запитом "секс кохання"

У сексі немає правил, але є побажання, які ґрунтуються на здоровому глузді та наукових дослідженнях. Можливо, якісь із рекомендацій LifeHacker здадуться очевидними. Однак, як показує досвід, іноді корисно нагадувати собі про найпростіші речі.

1. Не ставтеся до сексу занадто серйозно

Безумовно, секс — важлива частина нашого життя. Він зміцнює здоров’я, покращує сон, піднімає настрій. Але якщо ви підходите до інтиму занадто серйозно — скажімо, як до корисної оздоровчої процедури, де все має бути ідеально і стерильно, повністю втрачаєте спонтанність. З ліжка йде елемент гри.

2. Вимикайте смартфони

Ви берете увімкнений смартфон у спальню? Ймовірність того, що ви проведете годину перед сном з девайсом у руках, удвічі вища за шанси на романтичне спілкування з вашою половиною. Якщо немає можливості (або сили волі) відключити мобільний до ранку, то хоча б поставте його в режим “Не турбувати”.

3. Приділяйте час прелюдії

Наскільки буде хороший секс, багато в чому залежить від прелюдії. Причому для чоловіків попередні ласки майже так само важливі, як і для жінок.

4. Розмовляйте про секс

Багатьох – особливо жінок – бентежать бесіди на інтимну тему. Поділитися потаємними бажаннями складно навіть з близькою людиною, при тому що ви не перший рік спите в одному ліжку. І все-таки єдиний спосіб отримати той секс, про який ви мрієте, – це розмовляти про нього.

5. Дивіться один одному в очі

Хоча б час від часу. Зоровий контакт посилює збудження та допомагає встановити глибший емоційний зв’язок. Якщо вам ніяково довго дивитися один одному в очі під час сексу, обмінюйтеся короткими поглядами, затримуючи їх хоча б на пару секунд.

6. Експериментуйте

У стабільних парах секс досить швидко втрачає гостроту. Вже через рік спокійних сімейних стосунків інтерес до інтимного життя знижується у 34% жінок і 15% чоловіків. Більше задоволення в ліжку отримують партнери, які вміють озвучувати свої потреби. І не тільки не бояться, але й прагнуть експериментувати.

7. Не допускайте болю і дискомфорту

Якщо якась поза завдає вам болю, одразу повідомляйте про це. Секс — це про взаємне задоволення, а не про мовчазну самопожертву.

8. Вивчайте клітор Напевно всі про це знають, але нагадаємо ще раз: 80% жінок не отримують оргазм від одних тільки фрикцій. Для розрядки їм необхідна додаткова стимуляція клітора.

9. Приділяйте увагу всім частинам тіла

А не тільки явним лідерам сексуальної гонки — пенісу у чоловіків, клітору і грудям у жінок. Дослідіть інші очевидні та неочевидні ерогенні зони. І обов’язково час від часу робіть масаж яєчок.

10. Прагніть отримати оргазм, але не зациклюйтеся на ньому

Французи називають оргазм la petite mort або “маленька смерть”. Статевий акт без кульмінації може видатися невдалим або неповноцінним. Дівчата імітують оргазм, щоб не засмучувати партнера. Чоловіки комплексують, якщо у них не вийшло еякулювати або принести неземне задоволення партнерці. А від стресу недалеко до стабільно низького лібідо. Але головне — це не зациклюватися на результаті, а насолоджуватися процесом.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!