онлайн оценка ювелирки

Купівля ювелірних виробів не завжди така проста, як може здатися. Вона може бути спонтанною, добре продуманою або присвячуватися особливому випадку. Правильна прикраса може зробити ювілей або день народження біль особливим. Зверніть увагу на онлайн оценку ювелирки.

Кожному, хто обирає прикраси, які промовляють  “я люблю тебе”, “на щасливу річницю” або “з Різдвом”, може знадобитися допомога. Через величезну кількість виробів –   каблучок, сережок, намиста різних підвісок часто можна розгубитися. Ювелірних виріб, який ви даруєте, багато говорить   про вас і про ставлення до тієї особливої людини.

Щоб дізнатися, як придбати ідеальні прикраси, ми зібрали найбільш практичні і доступні поради.

Лояльність до бренду

Ми знаємо, що деякі з найбільших брендів ювелірних виробів також є одними з найпопулярніших, але чи дійсно вони  коштують екстра грошей?

Чи справді кристали Swarovski набагато кращі, ніж сорт без назви? Ну, так. Чи пластикові кульки з фірмовим найменуванням кращі, ніж будь-які інші пластикові кульки? Напевно, ні.

Якщо ви не можете знайти будь-які конкретні деталі в майстерності, крім штампу з іменем, ви можете значно переплатити тільки за відомий бренд.

Срібло завжди в моді

Іноді наша любов до всього золота може затьмарити вишукані шматочки срібних прикрас. Золото часто може перевершити певні дорогоцінне каміння. Срібло забезпечує сильніший контраст топазу, рубіна, перлів, бурштину, марказиту та багатьох інших.

Перли – найкращі друзі дівчат

Діаманти хороші, звичайно, але перли дають вам більше можливостей. Якщо вам не по кишені придбати коханій людині діамантове намисто, розглянути перли. Вони є знаковим компліментом для всіх стилів і краси. Перли розділені на три класи: природні, культурні та імітаційні.

Дорогоцінні каміння

Хороша ідея подарунка ювелірних виробів – підібрати дорогоцінний камінь, який підходить людині, для якої ви готуєте подарунок. Окрім звичних  рубінів, сапфірів або смарагдів, ви можете звернути увагу на напів дорогоцінні каміння – місячне каміння, бурштин, гранат, опал, аметист і багато інших каменів, які точно прийдуться до смаку.

Запитайте ювеліра

Якщо вам потрібна допомога при купівлі ювелірних виробів, то попросіть про допомогу професіоналів –  ювелірів. Найкращими джерелами неупередженої консультації будуть невеликі магазини чи онлайн ресурси.  Ваше рішення про покупку не повинно формуватися тією ж особою, яка продає вам виріб.

Дізнайтеся думку зі сторони

Якщо ви вагаєтеся, який тип ювелірних виробів придбати, розпитайте у друзів та членів сім’ї.