news-image: Прикарпатські міліціонери доводитимуть свій професіоналізм під час випробувального терміну

 До участі в засіданні, яке відбулося в УМВС України в Івано-Франківській області, були запрошені представники Громадської ради при обласному управлінні, активісти територіальних організацій та обласної «Самооборони», а також очільники ветеранських спілок при міськрайвідділах внутрішніх справ краю, передає СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.
http://www.blitz.if.ua/include/img/PM686image006.jpg

Як зазначив Микола Семенишин, міліція Івано-Франківщини є відкритою для всіх патріотів України. Разом з тим досягти успіху у справі забезпечення спокою та належного громадського порядку на Прикарпатті можна лише спільними зусиллями правоохоронців та громадськості. На цьому шляху необхідно шукати нові конструктивні методи у роботі.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM952image001.jpg

Зокрема, йшлося про підхід до призначення керівників міськрайорганів внутрішніх справ. У цьому напрямку до кандидатів наразі висуваються кваліфікаційні вимоги не лише ефективного поєднання таких рис як професіоналізм, організаторські здібності та авторитет як керівника підрозділу, але й врахування думки населення на території обслуговування.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM393image004.jpg Заслуховування кандидатів за участю громадськості – це один з етапів втілення задекларованої прозорості у діяльності міліції.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM203image003.jpg

На засіданні відбулося жваве обговорення претендентів на посади очільників семи міськрайорганів внутрішніх справ області, запропонованих керівництвом УМВС. Це практично половина керівників районних та міських відділів міліції Івано-Франківщини. Усім їм після висловлених настанов, що мають бути орієнтирами в подальшій роботі, було надано аванс довіри з іспитовим терміном у сто днів.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM323image002.jpg