Знайомтесь, Пейдж Вулен – 28-річна блогерка та модель, яка встигла засвітитись на сторінках журналу Maxim. Дівчина без комплексів та з ефектними формами має понад 200 тисяч шанувальників в соцмережі Instagram. Але вона не просто публікує доволі відверті фото майже без одягу, а й допомагає виводити на чисту воду невірних чоловіків.

Як вона це робить? Все дуже просто, адже моделі частенько пишуть дівчата з проханням перевірити їхніх бойфрендів. Тоді Пейдж просто пише хлопцям у приватні повідомлення, пропонуючи зустрітись.

instagram.com/paigewoolen - фото 437227

У більшості випадків ця історія завершується на позитивній ноті та чоловіки відмовляються від такої заманливої пропозиції. Але й трапляються ситуації, коли зрадники швидко запевняють, що вони вільні та готові побачитись будь-коли.

instagram.com/paigewoolen - фото 437229

В одному зі своїх інтерв’ю Пейдж розповіла, чому ж вирішила зайнятись такою справою.

“Я помітила, що у багатьох хлопців, які писали мені у персональному акаунті, були знімки з їхніми дівчатами. Це й змусило замислитись, чи знають їхні подруги про це чи їм байдуже, що хлопці пишуть випадковим дівчатам з фото у бікіні”, – пояснила модель. Однак вона вирішила робити акцент саме на інтересах підписниць, тому виводила на чисту воду лише тих, кого просили перевірити самі жінки.

instagram.com/paigewoolen - фото 437230

instagram.com/paigewoolen - фото 437228

instagram.com/paigewoolen - фото 437231

instagram.com/paigewoolen - фото 437232

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!